J7uttrrtu - ocena (1) Ta szkoła nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Tam panuje zasada "dzieci i ryby... J7uttrrtu Rodzic - opinia (1) Tragiczny poziom nauczania, o treningach też nie mam nic dobrego do... Rodzic tttt - opinia (1) Brak słów. Poziom zamiatania pod dywan, manipulacji i ignorowania problemów... tttt
Merkuriusz - opinia (3) Z tymi pochwałami to bym nie przesadzał .... Szkoła nie ma... Merkuriusz MY - opinia (1) Szkoła... super !!!, mój syn K. chodził do tej szkoły , zawiera cała esencję... MY moja szkoła (1) Bardzo dobry pomysł, by pozyskać nowych uczniów należy być widocznym. Pewnie... ...oman Extra szkoła! (1) "Przykład jak "dobra zmiana" potrafi w ciągu trzech lat zniszczyć 70 letni... Tata absolwenta Super szkoła (1) Super szkoła Ledbim rewelacja.Co za wspaniały pomysł.Wszystkie informacje na... Krzysiek Najlepsza szkoła!!!!!!!! (2) Jak czytam te bzdury poniżej to mnie krew zalewa. W ciągu 2 lat ta szkoła... Bożena Porażka (2) Przykład jak "dobra zmiana" potrafi w ciągu trzech lat zniszczyć 70 letni... k.j. Sportowo żenada (1) Po zmianie dyrektora zrobiła się tragedia. Gdyby nie rodzice to nic by się... gmail Raczej nie polecam (4) Szkoła nie jest przygotowana na przyjęcie sześciolatków powyżej zerówki.W I... Rozczarowana Od Ajnasza do Kajfasza (1) Szkoła z klasami sportowymi, a tu najpierw obiecanki cacanki a potem totalny... gg Szkoła niestety jak za PRL-u (2) nikt nic nie wie kto gdzie i co bo po co przyzwyczajać rodzica... Merkuriusz mam mieszane uczucia (1) Niby szkoła sportowa,ale nauczyciele chyba o tym zapominają.Moje dziecko nie... kobieta Polecam (3) Polecam tą placówkę i nie żałuję że posłałam tu dziecko. Atmosfera klasy,... matka niestety (1) Szkoła dość fajna, miłe panie, dobra atmosfera natomiast zajęć na lodowisku... kk super szkoła (1) Moje dziecko jeździ na łyżwach,miałam możliwość obserwacji pracy nauczycieli... Grażyna