Miejsce dla miłośników filmów - Trójmiasto

Witam Szukam miejsca/klubu na terenie Trójmiasta (najlepiej Gdańsk lub okolice) gdzie spotkają się miłośnicy filmów aby wspólnie poprowadzić ciekawe dyskusje, wspólnie obejrzeć film/odcinek serialu, miło spędzić czas itd Czy znacie tego typu miejsce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się. Uwielbiam kino i fajnie byłoby spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja chetnie poznam kogos z Gdyni do wspolnego chodzenia do kina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

DKF Miłość Blondynki na UG, klub Żak i kino studyjne z kawiarnią, kawiarnia w Starym Kadrze, GCF w Gdyni, kino Kamerlane Cafe w Gdańsku, klub Plama na Zapsie i seanse w ramach kina w blokowisku. Kiedyś jeszcze coś działało na PG, wydziale zarządzania....
Miejsc jest w Trójmieście chyba wystarczająca liczba, aby się spotykać w ramach DKF-ów ;)
Może na początek warto zorganizować grupę dyskusyjną i wybrać miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie lepiej zorganizować sonie seans w domu? Ja tam lubię ustawić sobie kino domowe i zaprosić znajomych. Naprawdę lepiej to działa niż zatłoczone kino!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ceramika - gdzie? (5 odpowiedzi)

ostatnio zapałałam żądzą oddania się sztuce (to bezpieczniejsze i rozsądniejsze niż oddanie się...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...