Smerf Maruda - opinia (1) Super szef firmy, sympatyczny, konkretny chętny do pomocy Smerf Maruda Rewelacja (1) Jak dla mnie najlepsza kwiaciarnia ever. Dziewczyny potrafią idealnie... Daga Profesjonalizm. (1) Kwiaciarnia sprawuje profesjonalną opiekę nad kwiatami w mojej firmie, a poza... Wojciech
pomocni w najtrudniejszych chwilach (1) przyznaje, czasem zapomina się o rocznicach. Mildan potrafi dostarczyć kwiaty... Sylwester Najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście! (1) Kwiaty w tej kwiaciarni zamawiam regularnie od kilku lat i jeszcze nigdy nie... Natalia B. Wiązanka pogrzebowa (1) Zamówiłem w kwiaciarni wiązankę na pogrzeb, wszystko omówione przez telefon,... Rafał Ślub ,wystrój sali ,bukiet ślubny,wiązanka na auto ,butonierki ,bransoletka (2) Odradzam zamawiania obsługi kwiatowej w tej kwiaciarni ,osobiście uważam ,że... Bella Profesjonalnosc w kazdym calu (5) Wysmienicie kreowane bukiety, Na kazda okazje cos pieknego, orginalnego ale... Teresa Garbalinski Bukiet taki że pylone było (1) Zamówiłem swojej kasztance bukiet na rocznice, wcale nie tani bo chyba za... Andrzej Polecam każdej Pannie Młodej! (1) Serdecznie dziękuję za najpiękniejszy bukiet ślubny na świecie! Polecam... Kasia ZAWIEDZIONY (1) Niestety bukiet który zamawiałem w kwiaciarni Mildan totalnie róznił się od... Krzysiek-Oliwa Najlepsza kwiaciarnia na telefon! (1) Piękne kwiaty, idealnie odwzorowany bukiet, punktualnie i zgodnie z... Maciej Piękny bukiet ślubny (1) Chciałam bardzo serdecznie podziękować kwiaciarni Mildan, za stworzenie... Zachwycona Klientka ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Pierwszy raz korzystaliśmy z oferty "poczty kwiatowej" i mamy bardzo dobre... Karolina Rewelacja. (1) Na kwiaciarnie natrafiłam przypadkiem gdy szukałam firmy która tanio dowiezie... asiek KWIATY Z DOSTAWĄ (1) Drogą mailową wybrałem wiązankę,wprowadziłem do niej swoje poprawki i... Jan Balawejder dzien kobiet (1) super kwiaciarnia! na ostatnia chwile (jak to zazwyczaj niestety bywa...)... Lesiu Profesjonaliści (1) Duży wybór, dostarczenie kwiatów pod wskazany adres nie stanowi problemu.... Marco POLECAM SPRAWDŹ (1) Kupuję w Mildanie kwiaty od paru lat od paru lat zawsze są powalające Sławek