Miło.Mi

Lodziarnie

Gdynia, Świętojańska 44

MM - opinia (1) Bardzo dobre lody i fantastyczna obłsuga MM Mia - opinia (1) Pyszne, naturalne, cała moja rodzina pokochała lody z MiłoMi :) Mia Ricco - opinia (1) Świetne lody i obsługa. Polecam !!! Ricco
Łukasz - opinia (1) Jedne z pierwszych lodów tego typu w Gdyni, od początku świetne smaki i... Łukasz moim zdaniem - opinia (1) ZXdecydowanie najlepsze lody w 3miescie i Polsce!!!! moim zdaniem Haribo - opinia (1) Najlepsze lody jakie jadłem kiedykolwiek. Przynajmniej w Polsce. Najlepszy... Haribo vsaAG - opinia (1) meeega, polecam, najlepsze lody w Trójmieście vsaAG Ewa - opinia (1) Kompozycje smakowe, ich słodkość i wielkość porcji są dla mnie idealne,... Ewa warto wpaść (1) zawsze gdy jestem w Gdyni, wpadam do Miło Mi. Świetne lody kole asia - opinia (1) Pyszne lody o nietuzinkowych smakach, każdy lokal piękny i nietuzinkowy asia d0ve - opinia (1) Uwielbiam smaki i klimat Miło Mi. d0ve Smaczne lody (1) Zawsze gdy jestem w okolicy, zachodzę do Miło mi. Najbardziej lubię... Ola lody naturalne przy molo w Orlowie. (1) Bywamy czesto w tym miejscu i czesto kupujemy lody- niestety porcja lodow... ula i antoni Rewelacyjne lody (1) Bardzo ciekawe połączenie smaków nie spotykanych nigdzie indziej. Lody... Ata Ogólnie nieźle, jednak... (1) ...cóż. Do miło.mi chodzimy od dawna. Głównie do punktu w Orłowie. Panie... Michał Smaczne ale drogie (1) Lody rzeczywiście smaczne i w ciekawych smakach jednak cena nie jest... klientka ;) Pychotka! (1) Lody są wyśmienite! Smak intensywny, konsystencja i aksamitność najlepszych... wookie NIE"Miło mi" (1) Porcje lodów to niestety śmiech na sali, smak jest dobry, nie powiem, ale za... Kasia bardzo słabe lody, kienci zweryfikuja ta mizerna jakosc (1) małe porcje, lody się topią, brak w nich smietanych, własciciel z gł.... TR zdecydowanie najsłabsze lody (1) Lody szybko się topią, brak w nich śmietany, sprzedawca nie wie z czego są... pg