F. Minga

Restauracje Bar na plaży

Gdynia, Bulwar Nadmorski

generalnie jest ok :) (1) choć ostatnio zupa rybna już nie ta... jakaś wodnista i niestety uboga w ryby... Adam Jędrzej - opinia (1) Wszystko bardzo fajnie! Jedzenie super - dorsz w sosie grzybowym na placku... Jędrzej same plusy (1) dzis byłam i jak zwykle miła obsługa, pyszne ciasto i kawka. uwielbiam wasza... Beata
Bardzo polecam !!! (1) Jedzenie w tym lokalu jest wyśmienite. Desery mega dobre , właściwie wszystko... Beata polecam (1) Bardzo przyjemne miejsce. Piękny widok na morze. Kameralna atmosfera. Ciekawe... IM F.Minga (1) F.Minga to ciepla i spokojna knajpa. Od miesiaca bywam tam regularnie.Lokal... Michael Buze Polecam ;)) (1) Bywam w Mindze bardzo często, przez cały rok ;) Spróbowałam już wielu rzeczy... A. Pysznie (1) Jedzenie pyszne i zupy i dania glowne i przystawki, swietnie podane. Przemila... Sabina miło spędzony czas (1) miło, wygodnie i smacznie :) atmosfera letnia - obok plaża i widoki na wodę. maagda Jestem bardzo zadowolona z tej restauracji (1) Lubię przychodzić do Mingi. Prawie za każdym razem spotykamy się właśnie tam... Dagmara gość - opinia (1) Jedzenie super, ceny dość wysokie przy małej ilości na talerzu ale obsługa... gość Nowe ceny (1) No niestety od czerwca ceny poszły w górę. Tylko cen dań tj. z restauracji a... Janusz te mocno pochlebne opinie muszą pisać kelnerki żyjące głównie z napiwków (4) wnętrze schludne, wystroju brak, kawa lura - coś taniego, w smaku przypomina... stef Niestety ale psy na fotelach to już przesada.Co na to sanepid? (2) Bywałam tam wiele razy ale wiecej nie usiądę na brudnych miejscach. Angel Bardzo, bardzo miłe zaskoczenie. (1) Na wstępie brakuje kategorii Restauracje przy F.Minga, bo do takiego typu... Michał Bardzo przyjemne miejsce na stop podczas spaceru bulwarem. (1) Ciasto super, Herbata super no i widok na morze z tarasu bezcenny. Polecam eap popsuło się (1) Kiedyś minga była miejscem przystępnym - z dobrymi rzeczami i... J Świetne, klimatyczne miejsce (1) Minga to przede wszystkim miejsce, gdzie rodzice z dziećmi mogą się poczuć... jean Całkiem niezła knajpa (1) W knajpie obowiązuje zakaz palenia - uważam, że to dobra sprawa. Jestem osobą... Barbara Dla mnie idealnie:) (1) Mieszkam w Gdyni od ok roku i niestety stwierdzam, że mało jest tu... Łukasz