F. Minga

Restauracje Bar na plaży

Gdynia, Bulwar Nadmorski

Gosia - ocena (1) Jedzenie bardzo dobre, tylko drogo, super widok.Szkoda mi było latających... Gosia Anka - opinia (1) Znam te knajpkę od wielu lat. I bardzo ją lubię. Niestety jak wszędzie rosną... Anka SL - opinia (1) To było ulubione miejsce na śniadanie. Było, bo czas oczekiwania na... SL
J - opinia (1) Bardzo nieprzyjemna obsługa, ubogie menu i wygórowane ceny. Bardzo długi czas... J Maja - opinia (1) Przede wszystkim ze względu na nieprofesjonalne i chamskie panie które... Maja Jack 22 - opinia (1) Uwielbiam, to moje miejsce na ziemi Jack 22 Abu - opinia (1) Wszystko pyszne i smaczne. Serdecznie polecam Abu Rysiek - opinia (1) Widok z lokalu owszem ładny ale ceny jedzenia nie są adekwatne do ich jakości... Rysiek Piotr - opinia (1) Każde serwowane jedzenie na wysokim poziomie Piotr Masakryczna obsługa (1) Po dzisiejszej wizycie w tym miejscu nie mogę pozostać obojętna i nie opisać... Aga Ogólnie przyjemnie, ale... (1) ...drogo jak pies. Czasem zajdziemy na kawę. Michał Nie polecam, bo obsługa nie daje o sobie zapomnieć (1) Daję jedną gwiazdkę za niegrzeczną, wręcz chamską obsługę pracownika. Jestem... Mateusz S Rewelacja! (1) Klimat i kuchnia rewelacyjne! Spark Świetny widok, (1) zabawki dla dzieci, dobra kuchnia i ciekawe potrawy. Pyszne napoje, czekolada... Kinia wszystko super, ale.... (1) Świetny widok, wspaniałe jedzenie, kawy , desery przepyszne, obsługa bardzo... Monika Świetne miejsce na śniadanie, lunch i późny obiad, ale...... (1) Uwielbiałam chodzić do Minge o każdej porze dnia, to był nasz obowiązkowy... Lubiąca zwierzęta Nie polecam (1) Fatalny stan łazienki bylo bardzo brudno, talerze zostały nam zabrane bez... Zdegustowana pyszna szarlotka i klimatyczna knajpka (2) jestem fanką mingi od lat. W szczególności fascynuje mnie przepyszna... Beata generalnie jest ok :) (1) choć ostatnio zupa rybna już nie ta... jakaś wodnista i niestety uboga w ryby... Adam Jędrzej - opinia (1) Wszystko bardzo fajnie! Jedzenie super - dorsz w sosie grzybowym na placku... Jędrzej