Młode Pary 2013 (część 10)

MARZEC
31.03. ~olusia3472, Agata, Ślub: ? , Wesele: ? , Orkiestra: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf i Kamerzysta: Avmedia, Fryzura: Ola Czerwińska, Makijaż: Ela Skoczeń, Bukiety i dekoracje kwiatowe: Centrum Ślubu i Dekoracji, Suknia Farage

KWIECIEŃ
06.04. ~ Tinker Bell, Kościół Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywie,
13.04 ~ann - Ania i Sebastian, ślub odbędzie się poza Gdańskiem ;), kościół: Klasztor oo. Franciszkanów Brodnica, wesele: Zajazd Cykada w Jajkowie, orkiestra: Music Express, Kamerzysta, Fotograf: Foto - Video Florkiewicz Brodnica
13.04 ~Evelcia - Ewelina i Daniel, ślub: Kościół Świętego Michała Archanioła w Kiełpinie, sala: Gospodarstwo Rychertów w Kiełpinie, zespół: Avinion, fotograf: Andrzej Sip, makijaż i fryzura: siostra (fryzjerka)
13.04. ~RheaS - Rhea i DonIgi,
27.04 ~Marcelinka - Marta & Rafał, ślub: Kościół WNMP we Władysławowie, wesele: sala Jantar w Pucku, orkiestra: Octawa, fotograf: Paweł Dmochewicz
27.04. ~karmin - Karola i Mario, ślub: Kościół Św. Mikołaja w Gdańsku,
27.04. ~Ania - Ania i Darek, ślub: kościół św. Jakuba Gdańsk-Oliwa, wesele - Ośrodek Wypoczynkowy Gdynia
27.04. ~rdw, ślub poza Trójmiastem

MAJ
02.05. ~lulka157 - L&S, Kościół - Matemblewo, sala - Wyczechowo, zespół BEST, foto-video Studio BEST, makijaż Magda Purchla
03.05. ~Mariolka - Mariola i Grzegorz, ślub: Parafia Chrystusa Zbawiciela - Gdańsk Osowa, Wesele: Dwór Kaszubski Magnat - Bojano; Oprawa muzyczna: Brygada S - Tomasz Pawlak.
04.05. ~Olla1 Kościół Św. Mikołaj ,wesele: Hotel Faltom, Dj Lech Radziun, Foto: blekitne.com, makijaż: Agnieszka Jarzębek http://www.maxwizaz.pl/, fryzura: Aleksandra Czerwińska http://www.alexevents.pl,
17.05 ~Pola - ... i ...Restauracja jest {?} Dj jest {?}, foto {?}
18.05. ~ zmyslnamietny - Dorota & Grzegorz, ślub: USC, wesele: Stara Wędzarnia Sobieszewo, DJ - przyjaciel, Make up sama, Fryzura przyjaciółka
18.05. ~ Susanna - A. & J. - Kościół: Matemblewo, Restauracja Eureka, Makijaż - Anna Kardzis, Fryzura - Aleksandra Czerwińska , Dekoracje i kwiaty - Monika Dybała
24.05. ~CzekoladowaPralinka, Ewelina i Bolek, Kościół: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Gniecki w Przejazdowie, Orkiestra Zespół Best, Fotograf Studio Best, Cukiernia Wenta z Wejherowa
25.05. ~Latte - Agnieszka i Maciek, Ślub: Klasztor Św.Anny Wejherowo, Wesele: Murat Reda, DJ Lech Radziun, fotograf:foto-off
25.05 ~k_karolina - Karolina i Piotr, Ślub: Kościół bł E. Bojanowskiego w Rumi, Wesele: Hotel Faltom,
25.05. ~Weronika,

CZERWIEC
01.06 ~Cheryl- A&K, Ślub: Kościół w Bolszewie, Wesele: sala "Amelia" w Zelewie, zespół "Odeon", fotograf: Radomir, kamerzysta: multimedia360
01.06. ~Dorota1985 Dorota + Michał, Ślub: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku Chełmie, wesele: Lukullus
01.06. ~Tysia - Justyna i Piotr, ślub: USC Tczew, Wesele: Restauracja Hacjenda w Tczewie, DJ: DJ Siwwy, Fotograf: Foto Ars.
08.06. ~ patunia1990 - Kamil i Patrycja, Kościół: w Redzie Św. Antoniego, Wesele: Czardasz Luzino, Zespół: Kapela Muzycznego Niepokoju, Fotograf: Fotogrupa, fryzura, paznokcie, makijaż: koleżanka
08.06 ~monisia_18_86 - Monika i Krzysiek, Ślub: parafia p.w. Św. Franciszka z Asyżu, Wesele: Ośrodek Alga Sztutowo, Fotograf: Marcin Siemiątkowski, Makijaż: ja osobiście, Paznokcie:ja osobiście, Fryzura: Moja siostra(jest fryzjerka),Ubiór Panny Mlodej (suknia,ponczochy,bielizna,podwiazka zakupione w Irlandii Północnej)
08.06. ~Bobikowa - Olka i Grzegorz, Kościół : Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Drywa Dworek, DJ: DJ Cozy, Foto: koleżanka,
08.06. ~viki27 - Joanna i Dawid, ślub: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie, oprawa muzyczna Pani Karolina z zespołu"na niby", wesele- Ośrodek wypoczynkowy "BAŁTYK" Stegna, fotograf - inre Żukowo
08.06 ~Ola - Ola i Piotrek, ślub: Kościół Św. Bernarda w Sopocie, wesele: Restauracja Riwiera w Gdyni
14.06. ~etusia, Aneta i Krzysztof Ślub: Kościółw Św. Rodziny na Stogach, Wesele: Gospoda Gdańska,
15.06. Kasia i Adaś, Ślub: Kościół Św. Brata Alberta w Gdańsku. Wesele: sala Orchidea, Zespół Party
15.06. ~olaaa - Ola i Adam, ślub: Kościół parafialny Świętego Andrzeja Apostoła w Garczynie, sala: dwór Bajbuza w Garczynie, orkiestra: RHO, Fotograf: Piotr Połoczański, suknia: Agora 12-28 z Langorii
15.06. ~MonisxD - Monika i Arek,Ślub: Kościół pw Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, Wesele: Restauracja Hacjenda, Dj Fred, Fotograf P. Kamil Helmin z Koronowa, Suknia: salon "Beauty" w Gdańsku Wrzeszczu, Fryzura: ciocia
15.06. ~agulaaa - Aga i Marcin, ślub: parafia św.Józefa w Tczewie, wesele: restauracja "Piaskowa" Tczew, zespół: LEPSI, fotograf: fotogrupa, kamera: hp video studio,
22.06. ~Freya - Kamila i Olaf, Kościół św. Trójcy w Gdańsku, sala bankietowa Elipsa w Stężycy, film: Bergman Studio, fotograf: Krzysztof Ziętarski, wizaż: Anna Stykała, fryzura: Aleksandra Czerwińska, oprawa muzyczna: Tomasz Pawlak & Alan Pastewski
29.06. ~h&m - Hania i Mateusz, Kościół w Baninie, sala Orfeusz w Kłosowie, Kamerzysta i fotograf: Kościerzyna "LOKO", orkiestra: "MARINEZ" z Gościcina

LIPIEC
06.07 ~P&Ł - Sala jantar puck, fotograf. Grzegorz Laskowski, makijaz. Karolina Laskowska (Reda),zespól Koszalin Efect
06.07. ~nela10 Nela i Mati, Ślub: ? , Wesele: Hotel Drywa w miejscowości Dworek, Zespół Tequila Band z Kwidzyna, Fotograf Fotogrupa, kamerzysta z Grupy Obiektywni
06.07. ~PatusiQ Patrycja i Mateusz, Ślub: Parafia św.Kazimierza Gdańsk, Wesele: Sala "Pod Łabędziem"w Gdańsku Kiełpinie
12.07. ~klaudia-cha Klaudia i Jan, Ślub: ?, Wesele: ?, Fotograf: ?, Dj: ?
13.07 ~11 - Karolina i Paweł, Kościół Sw. Stanisława
13.07. ~nea86 - Agnieszka i Łukasz, Parafia Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu, sala Filip w Osłoninie, Dj Limahl, fotograf: Fotoinlove
13.07. ~Madziaaa
20.07. ~Siulowa7 Joanna i Adam, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi, Wesele: Pod Lipami, sala zielona, Zespół megaphone, Kamerzysta: Mirosław Szyca, Fotografia: Meronk Studio Fotografia, oprawa muzyczna: Inspirum
20.07. ~margolcia24 - Karola i Paweł,ślub: kościół św. Stanisława i Małgorzaty, Wesel: Restauracja Kameralna, DJ Kris;
27.07. ~ takaona, Kościół w Sianowie, Wesele: sala Wichrowe Wzgórze Chmielno, Fotograf: Fotolinea,
27.07. ~Marta, Marta i Jacek, Ślub: Kościół św Doroty z Mątów, Wesele: Sala w Wyczechowie, zespół Agat (p. Krzysztof Chyła), makijaż prawdopodobnie Dagmara Ś.
27.07. ~Alicja_Damian, Ślub: Kościół Chrystusa Króla w Wejherowie, Wesele: Oycowa Zagroda w Gowinie, Zespół "Damnio"

SIERPIEŃ
03.08 ~Klaudia_Michal - Klaudia i Michał, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi , sala Japońska Łęgowo, fotograf: Maziarz, kamerzysta: Groszek, zespół:Avinion (Tczew), makijaż: Ela Skoczeń.
03.08 ~Nartu22 - Natalia & Bartłomiej, Wesele: Dzikie Wino Sala Regionala, Kamerzysta & foto: LancFilm, zespół: Ragtime
03.08. ~agadam Agata i Adam, Ślub w plenerze przy Sali weselnej Trzy Dęby , fotograf- fotoinlove, wodzirej Merlin
03.08. ~chaton - Asia i Piotr, Ślub: Kościół Św. Franciszka z Asyżu-Emaus Gdańsk; Wesele Wanoga Chwaszczyno, fotograf Fotoinlove, orkiestra: Fides z Żukowa
10.08. ~Jun87 - Agata i Mateusz, parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdynia, sala Filip w Osłoninie, zespół Jak's Band, foto + video Grupa Obiektywni, zespół w kościele Mathetai
10.08. ~Darulcia - Daria i Marek kościół Św.Brata Alberta , Wesele Orchidea, Orkiestra: Hevelius
10.08. ~maptus - M & J, kościół Cystersów Oliwa, Hotel Otomin, zespół REMANENT, hp.video-foto-studio.pl,
15.08. ~salabama - Ola i Paweł, ślub w WNMP w Żukowie, wesele w dworze Magnat w Bojanie, kapela: Jurek Band, fotograf i kamerzysta: studiogregor
16.08. ~Rudi, Kościół Św. Ignacego ul.Brzegi w Gdańsku, Sala bankietowa w Lublewie, DJ M. Józefowicz,
17.08. ~ gabi1, Ślub w parafii Św. Jadwigi w Bojanie, wesele w Dworze Magnat w Bojanie, zespół Best, foto-video StudioBest, makijaz Anna Kardzis, fryzjerka Aleksandra Czerwińska, dekoracje Glorioza, suknia ElizabethPassion.
17.08. ~kijanka - Kinga i Bartek, ślub: Gdynia; Babie Doły; Wesele: Restauracja GOSIA, Kielno; Zespół: Zespół muzyczny z Pucka (para z Programu w TVN "Droga do Gwiazd")
24.08. ~kruszynka24, Ślub: Kościól św. Maksymiliana na Wzgórzu, Wesele: Restauracja Rewa, Zespół: 5 przesympatycznych panów;) Foto i kamera: naszestudio.pl
24.08. ~annaoj Ślub: Kościół w Wąglikowicach, Wesele: sala Osada Grzybowski Młyn w Grzybowskim Młynie za Kościerzyną, dj Adam z Kartuz, kamerzysta Zbyszek Kowalke i fotograf Piotr Mielewczyk z Gda.
31.08 ~aniaa88 - Ania i Paweł :),ślub: Kościół Garnizonowy w Gdyni
31.08 ~darlonek - Daria i Karol, ślub: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim, wesele: Zajazd Jawor, oprawa muzyczna: Dj Gucio

WRZESIEŃ
07.09. ~Iwcia - Iwona i Jakub , ślub: kościół parafialny św. Piotra i Pawła w Chmielnie . wesele: sala Wichrowe Wzgórza w Chmielnie,
07.09. ~madziafi - Magda i Maciek, ślub: Kościół Bożego Ciała, wesele: Złoty Staw, zespół: Concord
07.09. ~Ptaszonka Ślub: Kościół św. Józefa w Gdyni, Wesele: Sala Biancas w Kosakowie
13.09. ~kamira, Ślub: Kościół w Cedrach Wielkich, Wesele: Cedrowy Dworek, fotograf: Fotogrupa, Fryzjer, kwiaty: świadkowa
13.09. ~Oli_AG, Ola i Michał, Ślub: Św. Pawła Apostoła Gdynia Pogórze Górne, Wesele: BIANCAS Kamera: VideoLaser , Kosemtyka: YourHeven , Dj Pan Jacek,
14.09. ~Nikusia86 - Weronika i Adam, Ślub: Parafia Świętej Trójcy na Dąbrowie, wesele: Kas Catering, DJ i Wodzirej Fabryka uśmiechu, fotograf: FotoGrupa, makijaż Anna Kardzis, Sukienka: salon"Agnes"
14.09. ~kika_ja, Wesele: Dworek Gościnny, Dj Eros
14.09. ~Sylwu - Sylwia i Tomek, ślub: kościół parafialny NMP Królowej Polski (Kolegiata Gdyńska), sala weselna: dom bankietowy Grinholc (Rumia), zespół: Coemi, fotograf: Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl/index.php, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video
21.09. ~Mika008 Monika i Mariusz, Ślub: Kościół Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku, wesele: VIS Jastrzębia Góra, Zespół: Manijoce, Fotograf: Anna Kudra, Kamera: Kamil Olszowy - Grupa Obiektywni, Obrączki: Nord Gold Władysławowo
21.09. ~mala1987 - Małgorzata i Krzysztof: ślub kościół Chrystusa Króla, sala weselna w Nowym Dworze Wejherowskim, muzyka: Dj Eros, Fotograf: Aleksandra Kwidzińska http://www.ak-slubnie.blogspot.com
28.09 ~Asienka2422 - Joanna & Tomasz, ślub: Kościół Bolszewo, wesele: Filip Osłonino, orkiestra: Everest - Bolszewo, Kamerzysta , Fotograf : Jacek z Mechowa, Fryzura : szwagierka (Fryzjerka), Suknia ślubna : Salon sukien ślubnych Joanna Wejherowo
28.09. ~Liliput - Lidka i Robert, Ślub: Kościół Św. Antoniego w Karwii, Wesele: "Marmas" Jastrzębia Góra, zespół: Zespół: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf: Tdc Photography, Fryzura: Ciocia(Fryzjerka)
28.09. ~madlen83 - Magda i Michał: Folwark Dajak
28.09. ~agat_120 - Agata i Damian, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, zespół Remanent +na poprawinach Allabama, fotograf i kamerzysta: J&R Foto-Video
28.09. ~Karola88 - Karolina i Radek, ślub: Kościół św. Krzyża (Gdańsk, ul. Mickiewicza), wesele: Pod Aniołem, zespół: Allabama, fotograf Fotodem
Wrzesień ~Indygo, ślub: Kościół Św. Jana w Gdańsku, wesele: Tłusta Kaczka Gdynia, Fotograf Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl, makijaż: Różany Ogród http://rozany-ogrod.com/o-mnie.html , znajomy Dj
Wrzesień - little_me - Starogard Gdański,

PAŹDZIERNIK
05.10. ~ BeataI-J Ślub: Kościół w Strzebielinie, Wesele w Hotelu Czardasz w Luzinie
12.10. ~ shanti - Iwonka i Marcin, ślub: Katedra Oliwska, wesele: "Pod Lipami" Łęgowo Sala zielona, orkiestra: Pstrong, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video http://www.sartv.com.pl/, makijaż: Dorota Lipińska http://studio-lipinska.pl/ , fotograf: Fotoinlove.pl
26.10. ~Martinka2013 - Martyna i Oliver, fotografia: http://www.fotoinlove.pl , wesele Hotel Atena
26.10. ~Czachulka - Natalia i Arek, ślub: kościół w Wiślinie, wesele Cedrowy Dworek, zespół Concord
26.10. ~maniek-ma ślub: w Parafii Św. Wojciecha i Brata Alberta w Miechucinie, wesele: w Żabim Dworze w Ostrzycach,

LISTOPAD
23.11 ~Aga_Kr - Agnieszka i Marek, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, DJ: dj GUCIO, foto, kamera: sharkfotostudio

JUŻ PO:

STYCZEŃ
12.01. ~ KiD - Ślub: Kościół - św Barbary Gdańsk, wesele- restauracja Ołowianka, Dj- Maciek Ostanówko, fotograf-Marcin Gadomski, Auto-americanoldcars, kwiaty i wszystkie dekoracje-Glorioza, koordynacja-Wytwórnia Ślubów Aga Kudela,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

uroczy o tych ksiązkach wierszyk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja dalej drążę temat wierszyków w zaproszeniu :)
Co sądzicie o tych dwóch?

Aby Wam oszczędzić trudu,
w sklepach kilka godzin nudów
I rozterek przy wyborze
Co się Młodym przydać może?
Wszem i wobec ogłaszamy:
Przeciw złotym nic nie mamy!

ALBO TEN (który lepszy??)

Na wesele zapraszamy
bez prezentów też wpuszczamy :)
Jeśli jednak chcecie coś Nam podarować
prosimy banknocik do koperty schować.

I ZAMIAST KWIATÓW:

Wszyscy dają Młodym kwiatki:
róże, fiołki, chabry, bratki.
Dla Nas najlepszą atrakcją,
będzie książka z dedykacją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

ja też bede miała fiolet ze złotem, tylko jakie kwiaty kwitną we wrześniu(pod koniec) podobają mi sie takie ciemno fioletowe kwiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Zajrzyj, może jakąś inspirację znajdziesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja będę miała przewodni kolor fioletowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My zbieraliśmy na psa :p zamiast na wózek.
Czy któraś z Was ma fiolet jako kolor przewodni?
Zapraszam na blog:
http://ania-konrad.blogspot.com/2013/01/czosnek-czyli-alium.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

my także nie mieliśmy zbierania na wózek ;) zamiast tego mieliśmy test zgodności ;)

ponoc na weselach goscie czekaja na ten konkurs, u nas z kolei moja mama co drugi dzien mowila, ze to "dziadowanie" wiec dla swietego spokoju stwierdzilismy ze tego nie robimy, a gosci blizszych uprzedzilismy ze tej zabawy nie bedzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

generalnie outlet biała suknia mogę polecić. Za czwartym razem znalazłam odpowiednią suknię :) także trzeba troche pochodzić jak ktoś ma niestandardowe wymiary.
Pani doradzała, dzwoniła jak była po dostawie. Kupiłam też buty ryłko za 30 zł, bolerko koronkowe za 100zł, suknie za 800 zł. Rajstopki dostałam gratis :) polecam to miejsce żeby przynajmniej odwiedzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

tak ja wiem kupowałam tam suknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

u nas konkursu na wózek/ na urządzanie mieszkania nie było - nie wybraliśmy po prostu tej "zabawy" z przedsawionej przez Dj-a listy.

Zamiast kwiatów poprosiliśmy o wino (wierszyk przeszktałcony w sposób taki, by zasugerowac słodkie wina:)), co było zdziwieniem dla naszych Gosci, ale przyjeli to bardzo sympatycznie - 80% osób była spoza trójmiasta, wiec cieszyli się, że nie ma koniecznosci szukania kwiaciarani w obcym dla nich mieście. Wzięli sobie to tak do serca, że musiliśmy zamówić stojak na allegro :)

Z wierszykami trzeba uwazac - znajomi wzieli ten standardowy - " ... wina z Chile" i właśnie wiekszosc takich win otrzymali, chociaz oczekiwali raczej słodkich win, a tych z Chile po prostu nie lubia:(

do znajomego w 2011 roku szłam- na ślub w Brygidzie! z 3 kg karmy w dłoni:), inni znajomi (Polka i Grek)- mieszkający zagranicą poprosili o książki polskie i angielskie konkretnych autorów. Ważne jak przekażecie informację, że dziękujemy za kwiaty - zwłaszcza jak zaraz po ślubie jedziecie w podróż. Dostalismy kilka bukietów - zwłaszzca od cioć, które bez wina .. i kwiatka nie wyobrażały sobie przyjść na wesele:) Większość zawieźliśmy do pobliskiego kościoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Dziewczyny wiecie coś o tym outlecie "Biała Suknia"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My zamieściliśmy wierszyk że zamiast kwiatów poprosimy o wino. Mogę je wynieść do piwnicy i na jakieś okazje otwierać a kwiaty padną po paru dniach. Zdaję sobie sprawę że i tak jakieś kwiaty dostaniemy ale nie będzie ich tak dużo, a miejsca w mieszkaniu dużo nie ma. A butelka wina to i tak taniej niż kwiaty.
Co do karmy dla zwierząt, to gdzieś czytałam, aby nie decydować się na coś takiego, ponieważ ma ona charakterystyczny zapach - a chyba żadna z PM nie chce aby tego dnia kościół wypełniał zapach sklepu zoologicznego. Łatwiej zebrane pieniądze przekazać na schronisko, lub zakupić za nie karmę już po weselu i wtedy ją przekazać.

Natomiast co do różnych obyczajów - każda z nas, chyba zna podczas oczepin "odbijany"/"na wózek" czy jak kto zwie. A słyszałam że w okolicach Łomży taniec za pieniądze nie jest mile widziany jako wyciąganie pieniędzy od gości:)) A na pomorzu nie byłam na ani jednym weselu bez tego konkursu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My mieliśmy w zaproszeniu, że chcemy pieniądze i zamiast kwiatów kawę bądź herbatę. Podobnie w zawiadomieniach - pisaliśmy, że prosimy o herbatę i kawę zamiast kwiatów.
I nikt nie poczuł się tym urażony, wręcz przeciwnie.
Wszyscy goście wiedzieli, że kupiliśmy mieszkanie i potrzebujemy kasy na jego wykończenie - i to był strzał w dziesiątkę :)
Kwiatów dostaliśmy chyba z 5 bukietów - zostawiliśmy je od razu siostrze w kościele żeby je tam gdzieś postawiła - nam zwiędłyby już po 2 dniach, zanim zdążylibyśmy pozbierać się po weselu i poprawinach :)
Owszem, prezenty też były - ale od osób, które wiedziały co nam dać, bo mieliśmy już sprzęt do domu - dostaliśmy trochę drobnych rzeczy od osób, które nie chciały wkładać do koperty 50 zł, a na więcej nie było je stać... i ostatecznie byliśmy bardzo zadowoleni i z tych prezentów i z kwoty, która się zebrała - teraz siedzę w wykończonym mieszkaniu dzięki tej kasie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My dzisiaj zamówiliśmy obrączki :-) i za 4 tygodnie do odbioru :-) już nie mogę się doczekać i mam nadzieje, że wyjdą pięknie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My mamy wesele na min 130 osób i jak każdy przyniesie kwiaty zrobi się tego sporo a potem problem co z tym zrobić :-) trzymac w wannie? Mieszkamy ze sobą 3 lata więc ręczników i pościeli się uzbierało (większość w złym rozmiarze i nieprzydatne - więc szkoda gości pieniędzy na takie coś) Nie widzę w tym nic złego, żeby gości poprosić o coś z czego będziemy zadowoleni :-) Miłym gestem jest później wysłać podziękowania z informacją na co przeznaczyliśmy pieniążki :-) Spotkałam się również z wierszykiem, w którym młodzi prosze na coś konkretnego podróz marzeń itp. :-)

gabi1 - fajne te zwyczaje :-) jakieś urozmaicenie i na pewno jest wesoło :-)

AgaMalaCzarna - u nas na weselu będą konkursy ale pozostawiamy to orkiestrze więc będzie to niespodzianka :-) u mojego brata był fajny konkurs: wybiera się 3 pary i losują taniec np. walc, samba, tango i muszą go zatańczyć :-) każdy myśli, że to takie proste a tu nagle orkiestra rozkłada kocyk i trzeba tańczyć leżąc na podłodze :-) niezłe figury wychodzą i mnóstwo śmiechu :-)

oli - ja akurat nie czuję potrzeby , żeby wyróżniać rodziców :-) każdy z rodziny ich zna będą blisko nas zawsze w centrum :-) Indygo ma fajny pomysł, żeby mamy miały bransoletki kwiatowe tylko nie wiem czy będzie im wygodnie ale wygląda to ślicznie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Mamie mozna zamówić broszke albo bransoletkę z kwiatów, a tacie tak jak piszesz kwiatek do butonierki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

tego 2 konkursu nie znam ... mam nadzieje ze uda Ci sie zaladowac ten filmik od ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

heh zwyczaj z wykupieniem panny młodej jest tez w moich stronach (woj. lubelskie) i mój Misiek już się cieszy, ze musi odpalic tesciowej i 2 szwagrom kilka butelek, a zapowiedzieli mu, ze tanio mnie nie oddadzą heh ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

A co myślicie o tym żeby w jakiś sposób wyróżnić rodziców. Co do taty to myślałam o takiej ala butonierce przypiętej do marynarki ale wtedy co z mamą...jej kwiata nie przyczepie?... a może jakieś kotyliony dla obojda rodziców a może sobie w ogóle darować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Shanti co region to obyczaj:-).... zapomnialam dodac ze mlodego powinny odprowadzic do mlodej panny a im wiecej dziewczyn tym lepiej:-) a i jeszcze jeden zwyczaj mi sie przypomnial tylko nie pamietam juz dokladnie gdzie to bylo ale panna mloda byla porywana i mlody musial ja wykupic. to chyba z podkarpacial ale reki nie dam sobie uciac:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

Piling do ciała który zdziała cuda-jaki polecacie? (25 odpowiedzi)

Chciałabym wygłacic skóte na rekach mam lekko zrogowaciały naskórek zawsze pomagało słonce lub...

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie. (84 odpowiedzi)

Czy słyszał ktoś jak gra ten dj? Może jakieś opinie?