Re: Młode Pary 2013 (część 2)
Nartu22 byliśmy w Dzikim Winie :)
Nasz termin - jest wolna tylko ta mniejsza sala, na górze fajnie jest - ale zajęte więc szukamy dalej :) Ogólnie terminy mają juz na 2013 masakryczne :) w sezonie - może jeden termin został (czerwiec) a tak już dopiero na wrzesień - jeżeli mowa o ciut cieplejszym miesiącu :)
Ta sala mniejsza jest malutka, bardzo mało miejsca do tańczenia, duża - także dziwię się ze to jets sala przewidziana na 180 osób. My byliśmy jak były rozłożone stoły na 80 osób i miejsca było akurat do tańczenia, max do 120 osób. Więcej - sala jest za mała. Takie jest moje zdanie.
Pani z którą mieliśmy okazje rozmawiać - konkretna, miła i można się z nią dogadać bez problemu.
Kwestia noclegów - odrazu zrezygnowaliśmy - MURAT (trzeba jakoś gości tam podrzucić - z buta po imprezie - nie bardzo..) Moksir który ci podawałam - to już wogle dalej .. Także noclegów jako takich "w pobliżu" nie ma po za Muratem, nam Pani z DW powiedziała że mają ram drogo i nie ukrywała tego.
Miejsce fajne, sale ładne - ale daleko, dla nas za daleko no i brak w pobliżu noclegów, tak by można było spokojnie pójść "z buta".
Dlatego szukamy wytrwale dalej :) Mamy jutro kolejne spotkanie w sali w Chwaszczynie.
0
0