Paweł - opinia (1) Pełna satysfakcja, pyszne ryby i dobrą obsługa. Paweł Karolina - opinia (1) Zerowe zainteresowanie obsługi od momentu wejścia do wyjścia z lokalu.... Karolina Irek - opinia (1) Wracam na dorsza kilka razy w roku, zawsze byłem zadowolony, dzisiaj po raz... Irek
Piotr - opinia (1) Świetne kimchi i niezłe dodatki , zestaw "ryby i owoce morza" był... Piotr Tadeusz - opinia (2) Byliśmy kilka razy, jedzenie zawsze smaczne ,ale serwis nie interesuje się... Tadeusz Radoslaw78 - opinia (1) Przepyszne sushi na wynos. Polecam Radoslaw78 Kasia - opinia (1) To moja ulubiona nadmorska restauracja. Zawsze wracam na fenomenalną zupę... Kasia Krzysztof - opinia (1) Najlepsza restauracja w pasie nadmorskim w Gdańsku Krzysztof Gosia - opinia (1) Pyszne jedzenie przyjemny klimat i przystepna cena ryb :) polecamy ! Gosia Dobra kuchnia (1) Bardzo dobra kuchnia i miła obsługa. Pyszny makaron z owocami morza, których... Maciek mieszane uczucia (1) Dziś byliśmy z żoną w restauracji po raz trzeci. Poprzednio, zdecydowanie na... klient Godne polecenia (1) Bardzo smaczne potrawy, zmyślnie dobrane składniki zapewniają nowe przeżycia... Joasia mieszane uczucia (1) Wpadliśmy po spacerze ze znajomymi i małym dzieckiem więc od razu na plus... Iza Wyjątkowo (1) Wyjątkowe menu i w karcie i na talerzach. A zupa rybna GENIALNA!!! Ceny co... PaniKa Rozczarowanie (1) Potrawy w menu nieoczywiste ale... Długie oczekiwanie na kelnera, bez... Kasia Ujdzie (1) 30 zł za danie główne a porcja jak przystawka. Dramat Klientka Smaczna rybka (1) Ostatnio jadłam zupę rybną która mimo azjatyckiego chaosu okazała się... Edyta Smacznie i przytulnie (1) Świetna lokalizacja, przy samym deptaku, przytulny wystrój oraz miła, nie... BasiaG pierwsza wizyta i niestety rozczarowanie (1) Skuszony opiniami na trojmiasto.pl postanowiłem odwiedzić miejsce z rodziną.... lubię_dobre_ryby Super atmosfera ! (1) " Mnie to rybka " jest pierwszą restauracją , która aż tak bardzo pozytywnie... Patryk