oryginalne meskie swetry na sprzedaz - allegro (1) hej, na allegro mam do sprzedania pare meskich swetrow, jesli kogos ktorys... olenka_21 Sprzedam fajne ciuszki rozm, S i M Tanio !! (1) Biała Marynarka Firmy Amisu ( z New Yorkera ) rozm. 34 Stan BDB idealna na... oliwiaa Taneczny flashmob, Galeria Bałtycka, 4 kwietnia, 13.30 (3) Elo! chcecie zobaczyć jak Gdańsk bije Warszawę? 4 kwietnia w Galerii... Martin
FAJNE CIUSZKI (2) sorki dziewczynki za ten spam ale w czasach kryzysu musze jakoś zarabiac na... aneczka;) ARABELA NAILS Gdynia któras korzystała? (1) czy robił ktoś tam paznokcie??? jeśli tak to czy dobrze zostały wykonane i... kajagdynia QUALITY NAILS-paznokcie (1) czy robił ktoś tam paznokcie??? jeśli tak to czy dobrze zostały wykonane i... kajagdynia gdzie henna w centrum Gdyni? (1) Czesc, Szukam jakiejs dobrej kosmetyczki niedrogiej, i w miare centrum... Gabi bizuteria (2) czesc jestem artystka plastykiem i mam stoisko ze swoja bizuteria z kamieni... ek sprzedam suknię wieczorową (1) http://szafa.pl/c521355-sukienka.html Cena do negocjacji :) Marzena zdesperowana Gdynianka (5) Może ktoś mi powie gdzie w moim pięknym mieście Gdynia /podobno to okno na... HANKA PROŚBA O GŁOS (konkurs) (1) Witam, byłabym bardzo wdzięczna za oddanie głosu na moją córeczkę, a oto... knudi BURDA (5) Witajcie, mam do sprzedania mega komplet magazynów Burda. Zestaw zawiera 97... korolla Avon-gdynia (1) cześć dziewczyny, jestem konsultanką Avon, oferuje produkty w cenie... Ollaa FRYZJER NA CHEŁMIE... (1) KTORY FRYZJER POLECACIE NA CHEŁMIE? INTERESUJE MNIE ODWAZNE CIECIE, FRYZURKI... majka245 do dziewczyn które robią akryle (4) witajcie, mam do sprzedania zestaw do robienia akryli, miłam zapał żeby... młoda_żonka Perfumy pollena eva (1) Witam Was "trójmieszczanki" ;) Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was może... kaisoG Happy Hours w AFROMAGIA DAY SPA (1) Zapraszamy Panie do skorzystania z oferty Happy Hours w Afromagia Day Spa.... Marcin Gdzie zamówić darmowe katalogi z modą i kosmetykami (1) Polecam stronę http://kataloo.pl - mają duży zbiór katalogów od różnych firm... mar098 tusz do rzęs, pomadka powiększająca usta - co polecacie? (4) dziewczyny, której marki kosmetyki polecacie? tusz to myslałam, żeby może... olenka_21 POSZUKIWANA FRYZJERKA (1) Poszukuję fryzjerki Pani Izy, która pracowała w en vogue ( vis a vis CH... lola