Uwaga na salon GUAM w SPOPCIE na Kościuszki!!! (1) Zakładałam pasemka w tym salonie. Zostałam oszukana na jakość wykonanej... mamaLilki Tani fryzjer (3) Gdzie w Sopocie i okolicznych dzielnicach jest tani fryzjer? Im tańszy, tym... malina2006 makijaż ślubny i nie tylko :) (2) Serdecznie zapraszam :) Ofertę przesyłam mailowo. Zdjęcia do obejrzenia... poleczka
Pokaz kosmetyków Oriflame:) (2) Jeżeli macie ochotę spędzić miło czas, porozmawiać o kosmetykach, dobrać... oriwona jaki kolor podkładu wybrać żeby zakryć niedoskonałości, przebarwienia (2) j.w.. ewa dobry podkład który wyrównakoloryt i niedoskonałości skóry- co polecacie? (2) j.w.. ewa sprzedam yaśmin (1) sprzedam yaśmin listek za 20zł.całe op.za 50zl.chetne piszcie na gg7117349... marta zagłosujcie prosze:) (1) http://www.ilovemilka.pl/vF1015 z góry dziękuję Madziola pomocy!!!!!!!DALIA2 FRYZJER ul.kartuska33POSZUKUJE PANI JOLI!!!!!!!!!! (1) pomocy!!!!!!!DALIA2 FRYZJER ul.kartuska33 POSZUKUJE PANI JOLI!!!!!!!!!! BEATA nnt Zagłosujecie? :) (1) Dziewczyny, jest bardzo przyjemny konkurs walentynkowy - zagłosujecie na... malina2006 Grzegorz Rzemieniuk- stomatolog (1) czy któraś chodziła z was do niego i leczyła ząbki, jakie są wasze opinie ?... kasia85 Słyszałyście o HIRUDOTERAPII !?! (2) Ten zabieg jest nie samowity. Zobacz na www.hirudomed.pl monia123 romantyczny wieczór we dwoje w SPA (2) Zapraszam serdecznie do spędzenia romantycznego wieczoru w Spa. Szczegóły... aniaspa nnt: Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pok w Rumi Janowie (1) Witam, jak w tytule, ładne mieszkanko 51m2, duże dwa pokoje, kuchnia,... ewcia DEPILACJA LASEROWA Trójmiasto (2) BEAUTY LASER - udzielimy rzetelnych informacji i obiektywnie odpowiemy na... beautylaser.pl Makijaz slubny - zapraszam. (20) Jestem dyplomowana wizazystka, z wieloletnim doswiadczeniem. Wspolpracuje z... DorotaWizaz Wizażystka (1) Zapraszam na makijaż, stylizację, analizę kolorystyczną, szkolenia z zakresu... JustynaArt PROFESJONALNY, NIEDROGI MASAŻ (31) Potrzebujesz profesjonalnego masażu? Jesteś zmęczona, obolała, chcesz... elewina87 Sprzedam zestaw do paznokci żelowych!!!! (5) Sprzedam zestaw do paznokci żelowych w skład wchodzi: lampa uv 2 żele... mloda Wkońcu znalazłam moich fryzjerów :) (2) Pan Krzysiu i Pan Przemek którzy mi zawsze robili włosy nagle zniknęli z... Dotka72