zdesperowana Gdynianka

Może ktoś mi powie gdzie w moim pięknym mieście Gdynia /podobno to okno na świat/ jest fryzjer z polotem albo fajna krawcowa czyli usługi dla takich osób jak ja które chciałyby mieć modną nietuzinkową fryzurę i chętnie dałyby uszyć fajne ciuchy nie te seryjne ze sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdesperowana Gdynianka

co do usług krawieckich, niestety nie wypowiem się, bo sama ubieram się tylko w ciuszki ze sklepów, wydaje mi się że obecnie szycie zwykłych, codziennych ubrań u krawców jest bardzo mało popularne.
ale! polecam studio fryzjerskie z Osiedla Sokoła. ja jestem zadowolona z ich usług. stronka : http://www.estetica.org.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdesperowana Gdynianka

A ja chodzę do Studio Hanny Zyguła...rewelacja...polecam p.Justynę i p.Olę! Ten salon jest w centrum...Żwirki i Wigury ( przecznica Świętojańskiej) !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdesperowana Gdynianka

Nie narzekaj! Nie znasz mojego wspaniałego miasta Starogard, ponoć stolica kociewia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdesperowana Gdynianka

jest juz w gdyni takie miejsce... wystarczy tylko poczytać na forum ;)
fryzjerstwo i doskonała kosmetyka ciała i twarzy + masaż leczniczy i relaksacyjny... ja poszukałam i Wam sie uda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (209 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...