Joanna - ocena (1) Rok temu dziecko uczęszczało na półkolonie i wracało codziennie szczęśliwe i... Joanna Szymon - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych w tej szkole. Dzieci zaczęły... Szymon Halina Turchak - ocena (2) Treningi odbywają się regularnie. Syn zadowolony, chętnie trenuje koszykówkę... Halina Turchak
Katarzyna - opinia (2) Świetnie zorganizowany czas, zaangażowani opiekunowie i trenerzy, na pewno... Katarzyna Natalia - opinia (2) Zapisałam córkę na półkolonie koszykarskie w ostatnie wakacje i tak jej się... Natalia Mirela - opinia (1) Syn brał udział w półkoloniach koszykarskich i jest bardzo zadowolony i... Mirela Karolina - opinia (1) Córka uczestniczyła w półkoloniach koszykarskich, była bardzo zadowolona z... Karolina Jarek - opinia (1) Wysoki poziom szkolenia z koszykówki, bardzo dobrze zorganizowane kolonie!... Jarek Gosia - opinia (1) Super półkolonie! Ciekawe zajęcie, profesjonalne kadra i świetna atmosfera.... Gosia Agnieszka Ludke - opinia (1) Serdecznie polecam Moją Akademię Sportu. Tworzą ją wspaniali... Agnieszka Ludke Marzena - opinia (2) Super syn zadowolony i chętnie chodzi na treningi. Sama się chyba zapisze na... Marzena Julia - opinia (2) Zajęcia z koszykówki rewelacja! Widać, że trenerzy to wykwalifikowana kadra,... Julia Agata - opinia (2) Bardzo fajne zajęcia! Miła atmosfera, dzieci zadowolone! Gorąco polecam :) Agata Marzena Górczak - opinia (2) Świetne podejście do dzieci i super atmosfera. Polecam! Marzena Górczak Dominika - opinia (2) Świetne zajęcia z koszykówki! Syn czeka zawsze z niecierpliwością na następne... Dominika Natalia - opinia (2) Super piątkowe zajęcia multisport! Natalia Stefan - opinia (2) Moi 4 i 6 letni wnukowie trzy miesiące temu rozpoczęli treningi piłkarskie w... Stefan Milena - opinia (2) Zapisałam Syna na zajęcia około pół roku temu. Uczeszczamy na Przymorzu. Jest... Milena Matylda - opinia (2) Mój 4-latek zaczął chodzić na treningi piłki nożnej we wrześniu. Uwielbia te... Matylda Asia - opinia (2) Córka uczęszcza na zajęcia już prawie rok . Wybraliśmy Multisport , super... Asia