Moja Żona nie chce sie ze mną kochać

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

No własnie nie. Niby efekt ma być ten sam alw mi osobiście nie przypadl do gustu Durex intense. Jak dla mnie efekt jaki daje ( pieczenie a potem zimno) nie jest wcale przyjemny i osobiście zadowolona nie byłam. Libi gel z kolei jest przyjemniejzy bo tak jak pisalam sprawia,że bardziej odczuwa się każdy dotyk. Działąnie polega na zwiekszeniu ukrwienia miejsc intymnych. Polecam wypróbowac, bo jak do tej pory to najlepszy żel intymny jaki mielismy okazję wypróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestańcie z tymi sztucznymi wspomagaczami :) Co to za facet, który nie potrafi sprawić, że kobieta pulsuje wilgocią, tęsknotą i głodem ... z jago powodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że to działa trochę jak durex intense?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dokładnie. Czasami potrzeba czasu aby osiągnąc orgazm. NIe ma sensu tego przyspieszac. Poza tym w wielu przypadkach problem z osiągnięciem orgazmu wynika z tego,ze druga osoba jest bardzo spięta i nie może skupić się na przyjemnośći. Do niczego nie namawiam ale lampka wina działa czasami cuda ( nie polecam jednak więcej ponieważ wieksza ilośc alkoholu powoduje zupełnie odmienny skutek).
Jeśli chciałabyś sie wspomóc to polecam dodatkowo żel Libi gel. Dajesz kropelkę na łechtaczkę, dzięki temu będzie bardziej wrażliwa na bodźcie. Orgazm gwarantowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie wystarczy czułość, delikatność, cierpliwość oraz obserwacja swojej partnerki. I to wystarczy, aby była w siódmym niebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Libido therapy, przyjmowała je dobrych kilka miesięcy. Jednak już po tygodniu widziałem różnicę bo żona miała o wiele więcej chęci na bliskość, potem seks powoli wracał. Wiadomo, ze nie nastapiło to automatycznie ale tabletki pomogły. Dodam, że również robiła sobie badania hormonalne i w badaniach wszystko wychodziło dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie tabletki brała Twoja żona? Mam podobny problem bo nie odczuwam żadnej ochoty na seks, wcześniej tak nie było, zrobiłam sobie badania hormonalne i pytałam się lekarza o co chodzi on rozkłada ręce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, może powodem jest spadek libido u twojej kobiety. Może pragnienie zniknęło z powodu problemów zdrowotnych. Czy została zbadana przez ginekologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja żona podobnie. Znaczy się była. Zero jakichkolwiek chęci a seks ograniczał się jedynie do tego , ze leżała i sam z góry ja bzykałem. Normalnie jak kłoda. Nie było w tym absolutnie żadnej przyjemności. Próbowałem podkręcać seks ale to nic. Na nic nie miała ochoty i szczerze to powoli zaczynałem się zastanawiać nad zdradą. Ożeniłem się z nia bo seks był dla mnie ważny,wczesniej taka nie była. Libido zmniejszylo jej się z czasem. Zastanawiałem się czy ja po prostu jej nie kręce ale porozmawialiśmy ze sobą szczerze i powiedziała, że po prostu to w niej jest problem i ona ma niewielką ochotę na seks. I nie wie co się dzieje. Postanowiliśmy dzialać, zrobiła sobie badania hormonalne. Ostatecznie o dziwo pomogły tabletki na libido. Ale wiadomo, że nie od pierwszej tabletki ale przez jakiś czas je brała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moja Żona nie chce sie ze mną kochać

Mam to samo.tego się nie zmieni.tesc mówił że miał taki sam problem kiedyś więc w tej rodzinie mojej żony to dziedziczne chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

can
2021-12-03 07:52:04
nadan
2021-12-02 08:04:51
can
2021-12-01 08:59:18
nadan
2021-11-26 07:56:43
TM
2013-10-13 22:50:14
I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
Sam zauważyłem że to własnie kobiety o wiele częściej niż mężczyźni wykazują brak inicjatywy jeśli chodzi o seks. Oraz wraz ze stazem związku przestają mieć ochotę na seks. Nie jest to oczywiście w każdym przypadku bo niekiedy sytuacja jest odwrotna ( kiedy ona chce a on nie chce) ale z reguły to właśnie płeć piekna staje się bardziej obojętna na zbliżenie. Jka ożywić życie erotyczne?
dbać o eksperymentowanie
wybrać się razem na jaką wycieczkę do fajnego miejsca
ewentualnie ona powinna brać tabletki na libido ( libido therapy)
No i pytanie. Czy takie tabletki zadziałają na kobietę czy może nie.
Z tego co wiem to trzeba samodzielnie przetestowac. Bo na jedną kobietę takie środki działają lepiej, na drugą gorzej. I nie ma w sumie reguły. Na moją żonę zadziałało kiedy było to potrzebne. Tak wiec ze swojej strony jednak polecam przetestowac. Tabletek jest wiele, z tego co wiem to moja próbowała również inne ale te miały działanie.
No ale co, ma jeść te tabletki do końca życia? No bez sensu. Trzeba leczyć przyczynę a nie skutek.
A czy ja tutaj pisze, ze do konca życia? Żona troche te tabletki pobrała, potem wszystko wrócilo do normy z libido i stopniowo je odstawiała. Zaczeła brac coraz mniej tabletek i w koncu nie musiała nic brać. A ochota na seks pozostała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nadan
2021-12-02 08:04:51
can
2021-12-01 08:59:18
nadan
2021-11-26 07:56:43
TM
2013-10-13 22:50:14
I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
Sam zauważyłem że to własnie kobiety o wiele częściej niż mężczyźni wykazują brak inicjatywy jeśli chodzi o seks. Oraz wraz ze stazem związku przestają mieć ochotę na seks. Nie jest to oczywiście w każdym przypadku bo niekiedy sytuacja jest odwrotna ( kiedy ona chce a on nie chce) ale z reguły to właśnie płeć piekna staje się bardziej obojętna na zbliżenie. Jka ożywić życie erotyczne?
dbać o eksperymentowanie
wybrać się razem na jaką wycieczkę do fajnego miejsca
ewentualnie ona powinna brać tabletki na libido ( libido therapy)
No i pytanie. Czy takie tabletki zadziałają na kobietę czy może nie.
Z tego co wiem to trzeba samodzielnie przetestowac. Bo na jedną kobietę takie środki działają lepiej, na drugą gorzej. I nie ma w sumie reguły. Na moją żonę zadziałało kiedy było to potrzebne. Tak wiec ze swojej strony jednak polecam przetestowac. Tabletek jest wiele, z tego co wiem to moja próbowała również inne ale te miały działanie.
No ale co, ma jeść te tabletki do końca życia? No bez sensu. Trzeba leczyć przyczynę a nie skutek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

can
2021-12-01 08:59:18
nadan
2021-11-26 07:56:43
TM
2013-10-13 22:50:14
I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
Sam zauważyłem że to własnie kobiety o wiele częściej niż mężczyźni wykazują brak inicjatywy jeśli chodzi o seks. Oraz wraz ze stazem związku przestają mieć ochotę na seks. Nie jest to oczywiście w każdym przypadku bo niekiedy sytuacja jest odwrotna ( kiedy ona chce a on nie chce) ale z reguły to właśnie płeć piekna staje się bardziej obojętna na zbliżenie. Jka ożywić życie erotyczne?
dbać o eksperymentowanie
wybrać się razem na jaką wycieczkę do fajnego miejsca
ewentualnie ona powinna brać tabletki na libido ( libido therapy)
No i pytanie. Czy takie tabletki zadziałają na kobietę czy może nie.
Z tego co wiem to trzeba samodzielnie przetestowac. Bo na jedną kobietę takie środki działają lepiej, na drugą gorzej. I nie ma w sumie reguły. Na moją żonę zadziałało kiedy było to potrzebne. Tak wiec ze swojej strony jednak polecam przetestowac. Tabletek jest wiele, z tego co wiem to moja próbowała również inne ale te miały działanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nadan
2021-11-26 07:56:43
TM
2013-10-13 22:50:14
I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
Sam zauważyłem że to własnie kobiety o wiele częściej niż mężczyźni wykazują brak inicjatywy jeśli chodzi o seks. Oraz wraz ze stazem związku przestają mieć ochotę na seks. Nie jest to oczywiście w każdym przypadku bo niekiedy sytuacja jest odwrotna ( kiedy ona chce a on nie chce) ale z reguły to właśnie płeć piekna staje się bardziej obojętna na zbliżenie. Jka ożywić życie erotyczne?
dbać o eksperymentowanie
wybrać się razem na jaką wycieczkę do fajnego miejsca
ewentualnie ona powinna brać tabletki na libido ( libido therapy)
No i pytanie. Czy takie tabletki zadziałają na kobietę czy może nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

TM
2013-10-13 22:50:14
I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę.
Co z kobietą moją jest nie tak.?
Nie wytrzymam tak długo. A potem bedzie wszystko moją winą...
Sam zauważyłem że to własnie kobiety o wiele częściej niż mężczyźni wykazują brak inicjatywy jeśli chodzi o seks. Oraz wraz ze stazem związku przestają mieć ochotę na seks. Nie jest to oczywiście w każdym przypadku bo niekiedy sytuacja jest odwrotna ( kiedy ona chce a on nie chce) ale z reguły to właśnie płeć piekna staje się bardziej obojętna na zbliżenie. Jka ożywić życie erotyczne?
dbać o eksperymentowanie
wybrać się razem na jaką wycieczkę do fajnego miejsca
ewentualnie ona powinna brać tabletki na libido ( libido therapy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Moja Żona nie chce sie ze mną kochać

Żony to też ludzie, pragną bliskości przytulenia, pocałunku , chcą mieć pewność że są kochane. Jeśli facet po kilku lub kilkunastu latach małżeństwa ms wyjadane na te rzeczy to niech się nie dziwi że żona nie chce się kochać. My kobiety potrzebujemy atencji i poczucia bezpieczeństwa jeśli jakiś facet tego nie rozumie to niech sobie szuka kochanki. Za rok kochanka ho rzuci bo też nie dostanie tego podstawowego co chce kobieta. Także lenie i ignoranci albo ogarniecie temat albo nici z sex.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stać Cię na samochód z żydzisz 50 zł na pokój?
I ogólnie, to lepiej znaleźć taką, co lubi seks;)
Choć podziwiam, że robisz to 5 razy w miesiącu z kobietą, która jest jak kłoda.
Jej to żadnej przyjemności nie sprawi, Ty tylko zużyjesz nasienie i stracisz czas. Lepiej się z nią dogadaj, niech da Ci wolną rękę i tyle.
Pewnie da, z wielką ulgą że nie będziesz jej używał niczym gumowej lalki.
Może i ona sobie znajdzie kogoś, kto będzie umiał ją rozpalić;)
I pewnie nawet Wasze małżeństwo na tym zyska, bo póki co, to wygląda że strasznie się męczycie z tym seksem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moja Żona nie chce sie ze mną kochać

Kobiety dziela sie na takie, ktore lubia seks i nie maja oporów przed ostra jazda i sa takie, dla ktorych seks nic nie znaczy. Ja z moja zona kocham sie gora 5 razy w miesiacu i to jest seks z mojej inicjatywy, i to bez fajerwerków, ona gry wstepnej nie potrzebuje, calowac jej sie nie chce, lodzika nie zrobi bo to jest fe, ja jej czasem robie minetke, ale nie widze po niej entuzjazmu. Ogolnie to jest osoba antyseksualna, ale po za tym dobra kobieta, niewymagajaca, pracuje, nie wydaje duzo pieniedzy i wiem, ze jest mi wierna. A ja tam mam taka kochanke, starsza ode mnie ale ona lubi seks i lodzika robi jak szalona, wiec od czasu do czasu sie spotkamy w moim aucie i jest git, rownowaga w przyrodzie zachowana. Nie ma co płakać, jesli kochasz zone, nie jest ona zołzą i po za tym, ze jest slaba w te klocki, w zyciu daje rade i Cie kocha to znajdz sobie kogos na boku i zyj dalej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Antyspołeczny
2018-02-17 19:28:42
Mam urok osobisty i gadane, mam nieskończony wachlarz możliwości:)
i swoją dziewczynę!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam urok osobisty i gadane, mam nieskończony wachlarz możliwości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Naturyzm (38 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.