Monte Cassino De Luxe

Pensjonaty, wille

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 50

Rewelacyjne miejsce (1) Spędziliśmy w tym hotelu 3 noce i jesteśmy bardzo zadowoleni! Jest to miejsce... Ela i Łukasz Świetne miejsce (1) Świetny obiekt dla osób szukających miejsc ze swoistym "klimatem". Pokoje są... Magdalena L. Polecam! (1) Fantastyczna lokalizacja (przy głównym "deptaku", obok molo w Sopocie), a... Michał
doskonałe zakwaterowanie (1) Piękny hotel z ekskluzywnymi łazienkami, które zrobił na mnie wrażenie jak... Julia W. Polecam (1) Bardzo polecam ten hotel. Spędziłem w nim prawie 2 tygodnie razem ze swoją... Piotr super miejsce- gorąco polecam (2) byłam z narzeczonym w tym wspaniałym miejscu, same centrum blisko morza,... Sandra nie polecam (4) Radze wystrzegac sie tego miejsca. Recepcjonista wyglada niechlujnie,... Michał Handlowiec W-wa - opinia (2) Skorzystałem z pokoi Montecassino de luxe byłem tam przez 3 doby poziom na... Handlowiec W-wa :) (1) Bardzo urocze miejsce! Samo centrum Sopotu, wszędzie blisko. Mila... Monika polecam (1) Gorąco polecam ten obiekt, co roku spedzam tu wakcje i polecam kazdemu z... AniaP