Morenowy Raj

Przedszkola

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 17

Kasia - ocena (2) Brak słów. Przedszkole nie powinno wogole istnieć . Bzdury opisane w... Kasia Polecam (1) Niedługo pożegnamy się z przedszkolem po prawie 6 latach. Chodziła tam... pasekwkropki Odradzam (2) Pani Iza jest ok reszta baardzo się popsuła. Narastające problemy zamiatane...
Polecam (1) Dowiedziałam się o tym przedszkolu od znajomych i jestem zadowolona.... Marta POLECAM (2) Serdecznie wszystkim polecam to przedszkole! Przede wszystkim biorąc pod... mama Dobre przedszkole (1) Jak wyżej. Syn z uśmiechem rano wstaje do przedszkola, a to najlepsza... Grzegorz polecam (1) Naprawde polecam zapisac dziecko do tego przedszkola. Moja Julka swietnie sie... ewa prawdziwy raj dla dziecka (1) Zapisałam swoją córeczkę do tego przedszkola za namową koleżanki i muszę... Klaudia domowe przedszkole :-) (1) Z przedszkolem Morenowy Raj znamy się już od kilku lat :-) Najpierw chodziło... zadowolona mama jak IIgi dom...! :) (1) to idealne miejsce dla dziecka. do przedszkola chodzi juz moje 3 dziecko.... KPPK dziecko czuje sie jak w domu (1) Tak jak w tytule, syn czuje się w przedszkolu jak w domu, ba, chyba nawet... Marcin Marzena - opinia (2) Polecam przedszkole Morenowy Raj. Moja córeczka zaczęła uczęszczać do... Marzena Drugie dziecko (1) W tym roku zapisałam do przedszkola swoje drugie dziecko. Jako pierwszy... Rodzic Niestety to już nie jest to samo przedszkole :-( (1) W ostatnich latach oprócz wzrostu cen i odejścia jednej z najbardziej... mama słaba opieka (2) Moje dziecko chodziło do tego przedszkola z wielkim trudem, każdego dnia... Monika