Lena - ocena (2) Odradzam naukę w tej szkole. Grono pedagogiczne olewa problemy, które są w 1... Lena Julia - ocena (1) Szkoła może była by super gdyby nie ludzkie godziny do 18!!! kto to wymyśla ?... Julia Rodzic - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę. Najlepsze wyposażenie zarówno w sprzęt edukacyjny... Rodzic
Rodzic - opinia (1) Polecam serdecznie szkołę. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Mnóstwo... Rodzic katarzyna klimko - opinia (1) Przyjazna szkoła ,nowoczesna,świetna kadra.Wysoki poziom nauczania ,ale nie... katarzyna klimko Wednesday - opinia (1) Nie polecam tej szkoły ani dla 1-3-klasistów ani na 4-8 klasistów. Mam córkę... Wednesday Kucher - opinia (1) Polecam serdecznie!!!!!!! Na prawdę, szkoła super! Dyrektor dba o szkole!... Kucher Rodzic - opinia (1) No niestety szkoła stała się zbyt popularna, a dyro przyjmuje każdą ilość... Rodzic Emilia - opinia (1) Super kadra! Polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoły! Emilia Piotr - opinia (1) Grono pedagogiczne i dyrekcja OK. Piotr Dobre chęci może były ale wyszło jak zwykle. (2) Nowi nauczyciele zostali zatrudnieni przez portal olx. Wcześniejsza kadra... Aleksandra Szkoła nie na medal (1) Conajmniej dwa razy w tygodniu na lekcjach są zastępstwa, często osobą... Rodzicielka Dobra zmiana :) (1) Szkoła, która w poprzednich latach miała słabą reputację i w której niewiele... Mama Kolejna odsłona dramatu... (1) Po raz kolejny zarządzający szkołą dają się poznać jako "Janusze Biznesu", i... Rodzic Wielkie rozczarowanie (1) Miało być spokojnie, bezpiecznie, stabilnie. Początkowy chaos,... Rodzice A miało być tak pięknie (1) Szanowni Rodzice, kiedy będziecie brać pod uwagę posłanie dziecka do Szkoły... Rodzic Rozczarowanie (1) Myślałam, że córka znalazła wreszcie swoje miejsce, gdzie rozkwitnie i będzie... Mama Rozczarowanie, a szkoda... (1) Szkoła ładna... Tyle w temacie, brak kompetencji pedagogicznych u nauczycieli... Przykro mi Ładna ale nie fajna (1) Szkoła Morska jest budynkiem ładnym, ale niefunkcjonalnym - dzieciaki cisną... K. Mimo wszystko bardzo polecam (2) Jestem mamą uczennicy klasy pierwszej chodzącej do Szkoły Morskiej. Moja... Aurelia