Emilia - opinia (1) Super kadra! Polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoły! Emilia Piotr - opinia (1) Grono pedagogiczne i dyrekcja OK. Piotr Dobre chęci może były ale wyszło jak zwykle. (2) Nowi nauczyciele zostali zatrudnieni przez portal olx. Wcześniejsza kadra... Aleksandra
Szkoła nie na medal (1) Conajmniej dwa razy w tygodniu na lekcjach są zastępstwa, często osobą... Rodzicielka Dobra zmiana :) (1) Szkoła, która w poprzednich latach miała słabą reputację i w której niewiele... Mama Kolejna odsłona dramatu... (1) Po raz kolejny zarządzający szkołą dają się poznać jako "Janusze Biznesu", i... Rodzic Wielkie rozczarowanie (1) Miało być spokojnie, bezpiecznie, stabilnie. Początkowy chaos,... Rodzice A miało być tak pięknie (1) Szanowni Rodzice, kiedy będziecie brać pod uwagę posłanie dziecka do Szkoły... Rodzic Rozczarowanie (1) Myślałam, że córka znalazła wreszcie swoje miejsce, gdzie rozkwitnie i będzie... Mama Rozczarowanie, a szkoda... (1) Szkoła ładna... Tyle w temacie, brak kompetencji pedagogicznych u nauczycieli... Przykro mi Ładna ale nie fajna (1) Szkoła Morska jest budynkiem ładnym, ale niefunkcjonalnym - dzieciaki cisną... K. Mimo wszystko bardzo polecam (2) Jestem mamą uczennicy klasy pierwszej chodzącej do Szkoły Morskiej. Moja... Aurelia Jest dużo lepiej (1) Szkoła jest ładna, nowa i przestronna. Dużo bardzo zaangażowanych... Kat.Kul Najgorsza szkoła w Gdańsku (1) Szkoła kompletnie nie przygotowana dla dzieci. Małe korytarz, drzwi jak ze... RODZIC Beznadziejna (1) Szkoła beznadziejna, tylko wszystko obiecują i pìęknie opowiadają, brak... Tralalińska szkoła kiepska (1) Kiepsko ze Szkołą Morską w tym roku. 6 klas pierwszych i 6 klas drugich... zawiedziony rodzic Czy ktoś z Państwa posyła tam dziecko do 4 klasy bądź wyżej? (2) Zastanawiam się nad posłaniem do tej szkoły swojej córki. Właśnie kończy 3... KM Szkoła dla 6-latków? (1) Chciałabym poprosić o opinię rodziców pierwszoklasistów uczęszczających do... st. Szkoła z potencjałem (1) Treść opinii: Szkoła z dużym potencjałem Moje dziecko uczęszcza do drugiej... Klient szkoły Małgorzata - opinia (1) Trafił się Państwu skarb w postaci Pani Aleksandry Leyk .Jesteśmy spokojni co... Małgorzata