POLECAM MOTOBIT (1) Panie Jacku:) dobry wieczór:) zdałam prawko:) pewnie Pan tez w to nie... Ewa zgadzam sie , ze masakra (1) Jezdziłam z panem adamem, niczego mnie nie nauczył..tylko kase wyciągnął... aga Polecam (1) Polecam tą szkołę; korzystałam u niech z dodatkowych godzin, ponieważ mój... Ania
Polecam MOTOBIT (1) Kurs w MOTOBICIE ukończyłam wiosną. Do komentarza skłonił mnie tekst... piechur Opinia (1) Bardzo dziękuję i polecam!!! Obsługa jest kapitalna.Panią Krysię bardzo... Michał Jak najbardziej polecam (1) Jak w nagłówku - jak najbardziej polecam szkołę MOTOBIT. Jestem osobą spoza... Kaśka SZCZESLIWY KIEROWCA!!! (1) Z całego serca pragnę podziekowac swojemu instruktorowi Panu Mirkowi za... MAGDA do nijakiego ja (1) do kogoś kto się podpisuje ja.Chłopie ty się po prostu nie nadajesz na... Agniecha REWELACJA (1) Jeżeli chcesz mieć prawo jazdy skorzystaj z usług tej właśnie szkoły ja... Agnieszka G. Zdałam za pierwszym razem! (1) Hej, właściwie moja historia z Motobitem zaczęła się w grudniu. Wtedy... Gosia Kępińska Ula S. - opinia (1) Jeżeli jest szkoła, która w sposób bezstresowy i absolutnie profesjonalny... Ula S. opinia (1) profesjonalne zajęcia teoretyczne, prowadzący robią przegląd całego... zadowolona polecam jak najbardziej!!!!!!!!! (1) od 14 lat jeździłem bez prawa jazdy i byłem pewien że jeżdżę perfekt ale pan... artur Jak najbardziej godny polecenia!!! (1) ...jak widać negatywne opinie nie są kasowane:)w prawdzie opinii nie ma zbyt... Marzena BARDZO POLECAM:) (1) Polecam ośrodek MOTOBIT. Super atmosfera, instruktorzy też przyjaźnie... Aga Mateusz - opinia (1) Polecam ośrodek Motobit bardzo fajna atmosfera Moim instruktorem był Pan... Mateusz Polecam w 100 % !! (1) I TAK NAJLEPSZA JEST P. ALICJA !! PO KURSIE W INNYM OŚRODKU PODCHODŹIŁĘM DO... DAREK KOCHANA PANI ALICJA - INSTRUKTOR (1) KOCHANA PANI ALICJO !!! DZIEKUJE PO STOKROC PANI, JA JUSTYNA I MOJA SIOSTRA... JUSTYNA I ANIA Podziekowanie (1) W motobicie fajni ludzie tam pracują.Pani Krysia wszystkich mole wita. Pan... WW polecam gorąco!!! (1) Zacznę od tego,że zdałam za pierwszym razem:-) a to w dużej mierze dzięki... Klaudia