Super szkoła!!!! (1) Kurs co prawda kończyłam w innym ośrodku. Jeżdziłam z różnymi instruktorami,... Pati SUUUUUUUUUPER! GORACO POLECAM! (1) Egzamin zdany. Osobiscie polecam P. Jacka, swietny instruktor i... MAGDA REWELKA!!! (1) Bardzo polecam naukę jazdy W motoBit! Szkoła zapewnia miłą atmosferę,... KAMI
POLECAM WSZYSTKIM!!! (1) Nauka na najwyższym poziomie, miła i przyjazna atmosfera. Osobiście polecam... kursantka:) POLECAM!!! (1) Wszystko super, świetny kontakt i atmosfera, cena kursu jak najbardziej... Marta POLECAM OŚRODEK MOTOBIT (5) Polecam wyżej wymieniony ośrodek a w szczególności Pana Jacka-super... KURSANTKA POLECAM!!! (1) Polecam ośrodek "Motobit" a w nim instruktora Krzysztofa, dzięki któremu... Iza Jak najbardziej polecam (1) Najnabardziej polecam nauke w tym osrodku szkolenia. Bardzo dobry kontakt z... lukasz Dziekuje (1) Ja wykupilam tu tylko dodatkowe jazdy. Trafilam na Macka i zdalam bez... Ela POLECAM TEN OŚRODEK (1) MOTOBIT to ośrodek na poziomie.Wykłady oczywiście jak wszędzie nuuuuda, ale... chakyra Szkolenie (1) p.Jacek - kulturalna i fachowa nauka techniki prowadzenia samochodu oraz... G.S.-kursantka