Karol Gazda - ocena (1) Instruktor Pan Tomasz,solidnie przygotował mnie do egzaminu w pordzie i... Karol Gazda DK - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z jazd dodatkowych z Panem Tomaszem z OSK Motobit.... DK Monika P. - ocena (1) Pan Tomasz K. instruktor z powołaniem, miły, uprzejmy, dużo mówi i tłumaczy,... Monika P.
Michał - opinia (1) Mogę szczerze polecić, zdana Kat A za pierwszym razem, wszystkie jazdy... Michał Michał Sekuła - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Pan Jacek jest super instruktorem,... Michał Sekuła Magdalena - opinia (1) Pan Jacek to najlepszy instruktor na świecie!!!! Cierpliwy, opanowany... Magdalena Przemek - opinia (1) Kat. A. Ekspresowa nauka, od zapisania się do zdania egzaminu (za pierwszym... Przemek Paweł - opinia (1) Polecam OSK, szybki, porządny kurs, po którym zdałem za pierwszym razem.... Paweł prawko na kat A (1) Super polecam wszystkim W dwa tygodnie zrobiłem kurs i zdałem za pierwszym... Artur super (1) Pan Jacek rewelacja jezdzimy po okolo 8 h w mcu instruktor super nauczyl... sajko aga Bardzo Polecam! (1) Pan Jacek jest znakomitym i doświadczonym instruktorem. Zawsze wszystko... Ewelina super szkoła i p.Jacek super nauczyciel:) (1) Do tej szkoły trafiłam szukając dodatkowych godzin jazdy w dobrej cenie. Po... jumi opinia (3) Bardzo polecam nauke jazdy w motobicie, ale tylko z p.Mirkiem! Świetny... mmaa Polecam. (1) Odbywałam kurs w tej szkole (jeszcze przy starym systemie zdawania) i na... AP Polecam Motobit, Instruktor prowadzący Jazdy Adam Szymański (1) Polecam tę szkołę nauki jazdy. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin. Z... Dominika Klamrowska Instruktor Nauki Jazdy Adam Szymański - opinia pozytywna (1) Data szkolenia: październik do grudnia 2012 Zajęcia prowadzone były w... Katarzyna M MOTO BIT JEST NAJLEPSZĄ SZKOŁA!!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM (2) SĄ ŚWIETNI!!!! BARDZO MIŁY PERSONEL I INSTRUKTORZY. REWELACYJNE PODEJŚCIE DO... MAGDA M. Zdecydowanie polecam!!!! :) (1) Właśnie czekam na odebranie upragnionego prawka. :))) Szczególne... Bożena Jestem bardzo zadowolona (2) W szkole MOTOBIT wyjeździłam 20 h, które dokupiłam po zakończeniu kursu... Marta POLECAM (1) Jestem absolwentem tej szkoły i muszę przyznać, że jestem zadowolony z usług.... wesoły_kursant