Krzysztof - opinia (1) Odradzam korzystać z usług tej pseudo firmy, czerwona lampka ostrzegawcza... Krzysztof Andeo - opinia (1) Jesteście kozak! Może trochę drogo, ale cena adekwatna do jakosci... Andeo Katarzyna - opinia (1) Zleciłam do tłumaczenia wyniki swoich badań. Dokumenty zostały przetłumaczone... Katarzyna
Wiktoria - opinia (1) Polecam w 100% - Pani szczegółowo wyjaśniła sprawy związane z korekta... Wiktoria Jolanta - opinia (1) Jedyna firma, która wykonała dla mnie ekspresowo tłumaczenie! Cena bardzo... Jolanta Agnieszka - opinia (1) Szybko wykonane tłumaczenie i profesjonalne podejście do klienta. Na pewno... Agnieszka wszystko OK! (1) wszystko przez telefon sprawnie polecam! jarek Moge tylko polecic! (1) Moj problem podatkowy zostal szybko zalatwiony po doslaniu przeze mnie... Fedorka Dobrze załatwiona sprawa (1) Przede wszystkim konkretnie wykonana robota. Pani z obslugi bardzo mila i... Andrzej Ziemiańczuk MASÓWKA (1) NIe polecam do rozliczeń podatkowych! wrecz zachecam do omijania... zero... Szumi zdecydowanie nie polecam (1) moje rozliczenie była zdecydowanie niższe niż powinno być Marcin Lichoń Polecam (1) Rozliczałam podatek z Norwegii za rok 2015 oraz 2016 w firmie MultiNOR.... Magdalena Mezgier rozliczenie podatku (1) zalatwiaja wszystko online i rozliczalem juz z nimi podatek za zeszły rok,... jarekWA. polecam (1) jestem zadowolona z jakosci tych uslug, rozliczam sie od paru lat i wszystko... daga nie mam większych zastrzezen, solidnie (1) mieszkam od paru lat w Norwegii, pracuje tam. W norwegii jest tak ze urzad... pit Multinor (2) Po wpisaniu "formularz E-106 Norwegia" w wyszukiwarkę, jako pierwsza... Emilia