stomatolog (1) pani dr.wysocka w trakcie wizyty bardziej zainteresowana akwizytorem niz... wiesia dobry pulmonolog (1) korzystam tylko z usług dr Kozakiewicz (pulmonolog), więc i innych się nie... joystick Stanowczo odradzam (3) Niestety zdarzyło mi się kilkakrotnie korzystać z wątpliwej jakości usług tej... Justyna
Pozytywnie (1) Witajcie! Dziś skorzystałam z usług tej przychodni. Bez problemu... Panna P. TYLKO PRYWATYZACJA!! NAS URATUJE!! (5) Lenie śmierdzące! jedna żuje gume na recepcji a druga ssie cukierka i nie... chory PORAŻKA!!!! (1) Chodzi o recepcje!! To jest porażka od trzech dni chodze i probuje... Agnieszka Ortopedia . (1) Córka jest pacjentką dr. Lasioty. Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni... Matka pacjentki. KOMPLETNY BARK ZAINTERESOWNIA PACJENETM (1) W OSTATNIM CZASIE BYŁAM ZMUSZONA SKORZYSTAĆ Z OPIEKO W PORADNI NA... FGH doświadczenie i profesjonalizm (2) Pacjentem Przychodni jestem od kilku lat. Oferta i jakość świadczonych usług... Piotr zbyt zdrowa - opinia (1) Jak nie chorujesz z 4 lata to Cie wykreślą i powiedzą" ze trzeba było sie... zbyt zdrowa Pielęgniarki w zabiegowym (1) Byłam dzisiaj na pobraniu materiałów do badań i chciałam zaznaczyć, że panie... marta koCóra - opinia (1) Bardzo miła, sympatyczna i troskliwa Pani robiła mi ekg. To było moje... koCóra freya_cobain - opinia (1) Bardzo dobrzy lekarze jeszcze ani razu nie spotkalam sie z niechcęcią ani... freya_cobain zlosnica - opinia (1) Nie polecam wizyt u ginekologa Pana Z.G. fatalne podejście do pacjenta!!!no... zlosnica Pediatra i nietylko (1) Pani pedriatra bardzo miła i zawsze otwarta do pacjenta,również panie... Bogumiła magda - opinia (1) przychodnia! interniści okej ale reszta specjalisów nie okej. pewna pani... magda Gosia - opinia (1) krótkie terminy oczekiwania Gosia NEUROLOG (1) Jestem oburzona zachowanie pani neurolog ktora nie przyjęła mojej corki... MATKA ania - opinia (1) Jestem bardzo nie zadowolona z tej przychodni, czekałam ponad miesiąc na... ania