Edyta - opinia (1) Punkt pobrań krwi działa tylko 1,5 godziny (7:00 - 8:30). Kolejki ogromne,... Edyta niemiła i niekompetentna obsługa (1) jak można było w krótkim czasie z dobrej przychodni zrobić taki koszmar ,... LM fatalna obsluga (1) fatalna obsluga i personel, lekarze bardzo nie mili jakby pracowali za kare Tomasz K.
Opieka nocna i weekendowa (1) Dwukrotnie zdarzyło mi się korzystać z opieki nocnej i weekendowej. Brak... Paulina Obsługa w rejestracji jak przez robota (1) ale miło mimo wszystko. W sobotę w godzinach popołudniowych kolejek brak.... Mirek WITAMY W PRL-u (1) Masakra, zwykła rejestracja do ogólnego to już porażka. Pani zresztą... gosfil Punkt pobrań (1) Już kolejny raz nie mogłam mieć pobranej krwi. Punkt pobrań działa w godz. 7... pacjentka Ortopeda (1) Polecam tę przychodnię a w szczególności ortopedę doktora Romana Lasiotę.... Stanisława Doktor Roman Lasiota (1) Serdeczne podziękowania za fachową opiekę oraz zrozumienie dla człowieka i... Teresa Laryngolog (4) zapisy na 2 miesiące ....,otrzymałam skierowanie z dopiskiem Pilne od lekarza... magraj poradnia endoskopowa (4) Dzisiaj miałam pierwszy raz w życiu kolonoskopię. Wiele nasłuchałam się na... Lidia przychodnia NCM na Kilinskiego (1) bardzo mila obsluga pan z recepcji,wszystkiego mozna sie dowiedziec na... zenon Ginekolog (1) w rejestracji na wizytę mówili, że trzeba czekać ponad miesiąc, ale jak... x Rejestracja internetowa (3) Po co jest ta rejestracja skoro i tak co chwila wyskakuje informacja, że... L Nie polecam tej przychodni!! (1) O to parę niemiłych faktów: 1. Panie z recepcji nie odbierają telefonów 2.... koala Nie polecam! (2) Zapisałam się na wizytę do laryngologa, na którą czekałam miesiąc. Kiedy w... Magdalena wizyta mojej córki w pierwszym dniu dizałania przychodni całodobowej (1) Moja 24 letnia córka udała się w dniu 1 marca do przychodni całodobowej... Ruuddaa Polecam ! (1) Polecam tą przychodnie , a szczególnie ortopedę pana Romana Lasiote super... Popkowska Lekarz ogólny (3) Chciałam dostać się do lekarza M. aby uzyskać skierowanie do specjalisty.... Mirka Okulistyka (3) W dniu 02.07.2012 moja mama, osoba w bardzo podeszlym wieku, 82 lata, udala... barbara michalak, cörka M. Pogor