Ewa - opinia (2) Panie w rejestracji niezwykle uprzejme i pomocne, dostałam wizytę praktycznie... Ewa Jadzia - ocena (1) Pani z rejestracji (czarne włosy z grzywką) niezwykle nieuprzejma. Lekceważy... Jadzia Jacek Kwiatkowski - opinia (1) Panie z laboratorium są super. Bardzo profesjonalne i sympatyczne. Jestem jak... Jacek Kwiatkowski
Marta - opinia (1) Chory system przychodni, by nie móc zarejestrować chorej osoby do internisty... Marta Pacjent. - opinia (1) Osoby pracujące tam są bardzo niepomocne i opryskliwe, mam wrażenie jakby... Pacjent. Olga - opinia (1) Ogólnie spoko tylko szkoda że przez roszczeniowych pacjentów pozbyli się... Olga AgK - opinia (1) Nie sposób się tam dodzwonić, pół dnia przy telefonie i nikt nie raczy... AgK Ewa - opinia (1) Serdeczne dziękuję p. Beatce K. za pomoc w rejestracji do internisty, za chęć... Ewa Cudowna Pani Basia (1) Bardzo dziękuję Pani Basi,przemiłej blondynce z rejestracji za pomoc,... Mila Najgorsza przychodnia (1) Nie ma możliwości rejestracji. Stanie w kolejce od 6, żeby przy otwarciu... M Najlepsza Neurolog (1) Pani Doktor Małgorzata Cybulska jest cudownym, empatycznym człowiekiem,... Justyna Wieczny problem!!!!!! (1) Dzisiaj jedna z pań w laboratorium odmówiła przyjęcia zrobienia prywatnie... Pacjentka Najlepsza poradnia ginekologiczna (1) Jestem pacjentką tej poradni juz 5 lat. Dr Błędzka jest świetnym lekarzem.... Oddana pacjentka Świetna przychodnia (3) Potrzebowałam szybkiej wizyty i zwolnienia z powodu nie pójścia na zajęcia... Michalina Beznadziejna przychodnia (1) Chciałem się w weekend dowiedzieć w jakich godzinach w poniedziałek przyjmuje... Wojtek Nieprofesjonalna obsługa recepcji i Pań na infolinii (1) Jesteśmy pacjentami (nasza 3-osoba rodzina) przychodni Dom Medyczny... Monika SZUKASZ POMOCY LEKARSKIEJ???? NIE LICZ NA PANIA dr MAŁGORZATĘ ZAJĄC!!!! (16) NIE WIERZE ZE TA KOBIETA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA!!!! BYLAM 1 RAZ U PANI... ROZCZAROWANA PACJENTKA Oczekiwanie na zewnątrz na rejestrację (1) Przychodnia Kołobrzeska znajduje się na osiedlu zamieszkałym przez ludzi... Pacjent Przyjazna przychodnia (1) W końcu przychodnia gdzie nie czeka się godzinami i Panie w rejestracji są... Magda Rehabilitacja (1) Jestem po alloplastyce stawu biodrowego. Bardzo miła wręcz domowa atmosfera... krzysztof