Sławomir - ocena (1) Ze względu na swój stan zdrowia przychodzę tu na pobieranie krwi dosyć często... Sławomir Sylwia - ocena (1) Byłam świadkiem sytuacji gdzie jedna z osób podczas pobierania krwi zasłabła.... Sylwia Małgorzata B. - ocena (1) Dzisiaj mialam wykonaną gastroskopię przez Panią Dr Annę Pawłowską. Z... Małgorzata B.
Ania - ocena (1) Miałam dziś robiona kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym. Stresowałam się... Ania Ania i Piotr - opinia (1) Niestety po dzisiejszej wizycie jesteśmy bardzo rozczarowani podejściem osoby... Ania i Piotr Grażyna - opinia (1) Pani Dr Rosłonkiewicz to najcudowniejsza lekarka Przemiła ,mądra zawsze... Grażyna Marcin - opinia (1) Chciałbym bardzo podziękować Pani Ewelinie która pobierała mi krew naprawdę... Marcin Jacek - opinia (1) Rejestracja telefoniczna od 7-00 , dodzwonienie się np. 7-05 i brak miejsc do... Jacek Halina Rybkowska - opinia (1) 15 lutego 2023 roku miałam po raz pierwszy w zyciu kolonoskopię. Nie... Halina Rybkowska Tomek - opinia (1) Pani Monika z rtg to anioł. Empatyczna, przemiła z super podejściem do... Tomek Anna Dabrowa - opinia (1) Gastroskopia rewelacja dziś byłam i myślę o tych ludziach , którzy mówią , że... Anna Dabrowa Agata - opinia (1) Super opieka po badaniu jak i przed bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm Agata Wioletta - opinia (1) Byłam dzisiaj na kolonoskopii i nie ukrywam, że strach który mi towarzyszył... Wioletta Jacek - opinia (1) Chciałbym serdecznie podziękować zwłaszcza Pani z recepcji za bardzo miłą... Jacek Jaga - opinia (1) w tej przychodni zarówno recepcja traktuje pacjentów jak zło konieczne ,... Jaga Barbara i Boleslaw - opinia (1) W tej Przychodni mieliśmy z żona badanie kolonoskopi ze znieczuleniem.... Barbara i Boleslaw Michał - opinia (1) Serdecznie polecam Panią położną Elżbietę Malecką ! Wraz z żoną zostaliśmy we... Michał Aga - opinia (1) Czasem ciężko się dodzwonić, ale zawsze jest rejestracja online, przez stronę... Aga MonaLisa - opinia (1) Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym. Badanie przeszłam bez żadnych... MonaLisa Feliksa K. - opinia (1) Z usług przychodni korzystam już od dłuższego czasu. Zawsze czuję się -... Feliksa K.