Nadmorskie Tarasy mieszkanie

Temat dostępny też na forum: Oksywie Nadmorskie Tarasy
Mam zamiar kupić mieszaknie na osiedlu Nadmorskie Tarasy . Proszę o opinie ludzi którzy tam mieszkają bądź wiedzą jak tam jest czy nie ma problemu z developerem . wszystkie informacje mile widziane :) Dzięki !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo nie polecam!!! nie odpowiedzialni i mało profesjonalni, kiedy już kupisz mieszkanie mają wszystkich gdzieś, czyli klientów!!
mieszkania nadmorskie tarasy(I ETAP) zakupione w zeszłym roku, do dziś nie ma akt notarialnych przez co problemy są z bankiem, jeśli ktoś kupił mieszkanie na kredyt.mają to gdzieś i nie czują się odpowiedzialni za to!!
odradzam szczerze zakup u tego developera!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nadmorskie Tarasy mieszkanie

Mieszkałam całe życie w okolicy, jeśli kupisz tam mieszkanie to licz się z całodobowym hałasem z portu, port nie śpi :) charakterystyczne"pi pi pi" nie ustaje nawet w późnych godzinach wieczornych. Nawet mieszkając dalej słychać w nocy było te hałasy a te osiedle jest rzut beretem od portu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...