Paulina - opinia (1) Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta, a wszystko w... Paulina Polecam (1) Miła obsługa. Bardzo przystępne terminy moza umówić się nawet tego samego... Barbara obsługa (3) Nie korzystałam nigdy z żadnych usług salonu (mam od lat swoją panią do... Agnieszka
Wspaniale, wykonane paznokcie i do tego bonus od mojego kocura... :) (2) Byłam w Nail Cafe ostatnio. Przyjaciółki mi polecały, miały śliczne paznokcie... Natalia polecam! (1) nie wiem o co chodzi paniom komentującym że jest mały wybór czy że lakiery są... K. Zdecydowanie nie polecam (2) Nie polecam nikomu . Pierwszy raz byłam i ostatni . Panie , ktore tam pracuje... M. obsluga w recepcji-fatalna, zero szacunku i profesjonalizmu (1) nie pierwszy raz korzystam z uslug nail cafe. wczesniej bylam na depilacji,... Ania Polecam (1) Manicure hybrydowy - miła obsługa, duża możliwość wyboru kolorów, minus -... Aga Serdecznie polecam ! (1) Profesjonalna i sympatyczna obsługa, miłe, przytulne wnętrze i pięknie... Kamila gorąco polecam (1) Już nie pierwszy raz korzystałam z usług nail cafe. Ostatnio robiłem pedicure... Paula Ocena (7) W Nail Cafe korzystałam do tej pory z dwóch usług: manicure i pedicure. W... Osa Hybryda - Pani Kamila (1) Ostatnio miałam okazję wykonać pedicure hybrydowy u Pani Kamili. Pani Kamilo... :) Manicure hybrydowy (1) Manicure hybrydowy robiłam około 3 tyg temu, kolor świetnie się trzyma !... Monika Polecam!!! (1) Polecam!!! Do Nail Cafe trafiłam przypadkowo i z całą pewnością nie... Zadowolona klientka Manicure i pedicure.. (1) Polecam. kozystałam z usługi Manicure i pedicure SPA pani Magda ktora... Teresa Stylizacja paznokcja oraz przedłużanie rzęs. (1) Pragnę polecić Studio stylizacji paznokci i kosmetyki w Gdyni, gdyż uważam ze... Aisza Bardzo dobry salon!!! (1) Polecam każdemu, duży profesjonalizm, kreatywność, ceny przystępne, na prawdę... Klaudia polecam (1) byłam pierwszy raz w tym salonie.....jestem bardzo zadowolona z wizyty!!super... Kasia studio paznokcia (1) Pani Iza meeega profesjonalna, chetnie skorzystam ponownie z usług salonu !... Ola Iwonka - opinia (1) Polecam goraco!!! Iwonka