Naprawa Obuwia

Szewc

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36-38

Anna - ocena (1) Najlepszy fachowiec w Trojmiescie. Anna Tomasz Kwiatkowski - opinia (1) (...) Oddałem buty do naprawy- dostałem pokwitowanie. Przy odbiorze okazuje... Tomasz Kwiatkowski Świetny szewc (1) Z usług tego szewca korzystałem już kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony.... Robert
Polecam (1) Od kilku lat oddaję buty do wymiany fleków tylko w to jedno miejsce. Jakość... Ja Ola polecam! (1) Korzystam z usług tego Pana od kilku lat. Widać, że to fachowiec, który zna... z sąsiedniego osiedla Szczerze polecam (1) Z całą pewnością mogę polecić. Jakość naprawy jest bardzo dobra z... XxX Polecam (1) Po wypadku mam jedną nogę krótszą. Od lat szukałam prawdziwego szewca, który... Marlenuss Bardzo solidny fachowiec (1) Polecam. Wszystko bez zarzutu. Buty po naprawie wyglądają świetnie, nie ma... Janusz Niepoważne potraktowanie poważnego klienta (4) Jestem oburzona sposobem potraktowania mnie jako klienta przez Pana szewca,... Beata Polecam (1) Co prawda "współpracuję" z tym zakładem krótko, ale znam opinie innych... Adam Bibi - opinia (1) Testowałam w Gdańsku około 5 szewców, stare zakłady, nowe, sieciówki i Pan... Bibi Opinia (1) Przede wszystkim szewc kilka par butów przyniesionych do naprawy w ogóle nie... Calla świetnie! (1) oddałam moje ukochane buty, niestety zniszczone, ten miły pan potrafi... Kasia