Dawid - opinia (1) Bardzo szybka i sprawna obsługa. Polecam! Dawid Krzysztof - opinia (1) Rzeczowo, transparentnie i tanio - już trzecie pokolenie naszej rodziny... Krzysztof Cyprian - opinia (1) Pan Marek, Najlepszy specjalista od sprzętu AGD w Trójmieście, nikt nie zna... Cyprian
Kamil - opinia (1) Jestem zachwycony obsługą klienta, profesjonalizmem i czasem naprawy. Firmę... Kamil Barbara z Brzeźna - opinia (1) Znakomity fachowiec, bardzo profesjonalny, uprzejmy, punktualny. Bardzo... Barbara z Brzeźna marek - opinia (1) Polecam każdemu. Szybka, fachowa naprawa za bardzo przystępna cenę. marek Gosia - opinia (1) Szczerze polecam złote ręce Pana Marka :) Naprawiał u mnie pralkę i zmywarkę.... Gosia Krzysztof - opinia (1) Jak najbardziej na tak. Fachowość i przystępna cena Krzysztof Martyna - opinia (1) Polecam Pana Marka z całego serca, ekspresowe tempo zarówno umówienia wizyty... Martyna Uczciwy i profesjonalny (1) Trafnie,telefonicznie i ... bezpłatnie p. Marek poradził co należy zrobić,... Beata Kuzniar inż - opinia (1) Znakomity fachowiec, w dodatku o wysokiej kulturze osobistej. Asystowanie... inż Solidna naprawa (1) Pan Marek przyjechał następnego dnia od zgłoszenia usterki. Bardzo rzetelny i... Ewa Naprawa pralki (1) Bardzo miło, sprawnie i tanio, polecam. Piotr Zna się na robocie (1) Wie co robi. Juz trzeci raz szybka i trafna dignoza i skuteczna naprawa.... Marek Godny polecenia (1) Sprawnie, rzeczowo i fachowo. Polecam Sliwer 100% godny polecenia (1) dobry kontakt telefoniczny, punktualność...niby nic a oszczędza czas i... Michał Polecam (1) Szczerze polecam Pana Marka. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami... Katarzyna Zdecydowanie polecam! (1) Pan Marek jest słowny i terminowy. Pojawił się u mnie punktualnie i bardzo... Ania OK (1) Sprawnie, szybko, tanio. Polecam Marek Naprawa pralki Bosh (1) Szybka i trafna diagnoza oraz szybka naprawa. Niedrogo. Polecam Pana Marka. Kasia