Prawdziwy fachowiec z poczuciem przyzwoitości (1) Jestem bardzo zadowolony z serwisu jaki przeprowadził Pan Marek na mojej... V-da Naprawa pralki Elektrolux (1) Było kilku fachowców, jeden powiedział że on elektroniki nie naprawia,... Joachim pitersen - opinia (1) Pełen profesjonalizm,nic dodac i nic ujac!!! pitersen
Nie da się inaczej - po prostu "6" (1) Nie straszna awaria sprzętu, jeśli istnieją tacy fachowcy. Polecam. Leszek Jarosz stogi (1) Bardzo dobra i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, widać że zna się na... Wojciech polecam (1) Pan Marek zmywarkę naprawił od ręki. Cena przystępna, do tego facet... zadowolonywłaścicielzmywarki polecam (1) zepsuta pralka electrolux, ładowana od góry. Odnośnie Fachowca: z dnia na... lukasz Rzetelny fachowiec znający sie na swoim fachu (1) Gdy nasz dom odwiedziło kilku "fachowców" którzy twierdzili, że znają sie na... Adam jestem b zadowolony (1) pralka słabo odwirowywała, dwóch fachowców wzywałem i każdy twierdził, że... Rafał Lewandowski Polecam (1) Bardzo szybko i skutecznie naprawił moją zmywarkę. Najpierw telefonicznie... Ewa P. Dobry fachowiec! (1) Pan Marek naprawił naszą zmywarkę, już podczas rozmowy telefonicznej... Magdalena Szybko i b. dobrze (1) I co więcej dodać, krótki termin, dojazd poza Gdańsk, dobry kontakt, szybko i... Darek Polecam (1) Fachowa obsługa. Po wysłuchaniu problemu Pan Marek bez ceregieli przystąpił... Zofia Polecam (1) Polecam usługi Pana Marka Ziobry. Bezproblemowo poradził sobie z moją pralką,... Krzysztof z Wrzeszcza Agnieszka - opinia (1) Pralka została szybko i sprawnie naprawiona :) bardzo dziękuję. Agnieszka FACHOWIEC JAKICH JUŻ MAŁO!!!!!! (1) Przesympatyczny,Uczciwy,Punktualny i do tego Profesjonalista jakich Mało!!!!!... Julita z Zaspy:-) Polecam w 100% (1) Pan Marek naprawił naszą 10-letnią pralkę, która znowu śmiga jak nowa.... Kasia JM Zdecydowanie polecam (1) Polecam Pana Marka na 1000%, nie spotkałam jeszcze tak fachowej osoby. Mam... Hania Michal - opinia (1) Mam nadzieję, że prace nad klonowaniem zostaną przyspieszone i będzie możliwe... Michal Jestem pod wrażeniem (1) Czytając wszystkie komentarze, nie wierzyłem że są autentyczne. Na sieci są... Greg