Zdecydowanie polecam. (1) Szybko, sprawnie, niedrogo. Naprawdę mogę polecić! Anna Super podejście do klienta ! (1) Zmywarka Bosch nie odpompowywała wody, nawet po wyczyszczeniu filtra.... Jakub wspaniale (1) oprócz wszystkich kwestii poruszonych w pozostałych komentarzach - urzeka... Karolina
Polecam usługi p. Marka (1) Przyłączam się do zadowolonych klientów Pana Marka. Dobrze, szybko,... zadowolony Klient Wymiana drzwiczek. (1) Bardzo sympatyczny pan przyjechał od razu ze wszystkim potrzebnym do... T Rewelacja! (1) Z czystym sumieniem i ogromną przyjemnością mogę polecić Pana Marka wszystkim... Maciej Naprawa pralki (1) wystawiam bardzo pozytywną opinię panu Markowi i serdecznie dziękuję za... Marian Naprawa pralki Bosch (1) Serdecznie polecam Pana Marka. W poniedziałek telefon, a już we wtorek pralka... Krzysiek Fachowiec godny polecenia. (1) Pan Marek problem niesprawnej zmywarki rozwiązał szybko, skutecznie i w... Wojciech Przemiły Fachowiec! (1) Serdecznie polecam Pana Marka. Już przez telefon, po opisie usterki, diagnoza... Dorota z Gdyni super (1) naprawa w dniu zgłoszenia , cena przystępna raczej niska , POLECAM bardzo... Anka niespotykana życzliwość (1) Pan Marek pomógł mi przez telefon rozwiązać problem po zadaniu kilku... aaaa Rewelacyjna obsługa i punktualność (1) Zadzwoniłam do Pana Marka i wyznaczył termin na 2 dni od skontaktowania.... Kasia Fachowiec (1) 2 razy korzystałam z usług Pana Marka i polecam. W dzisiejszych czasach... Anka Polecam! (1) Zadzwoniłem z racji awarii pralki i mojej zerowej wiedzy na ich temat, ale... FL super (1) O 12 awaria a o 16 pralka naprawiona. Szybko tanio i profesjonalnie. Polecam Tomasz Polecamy! (1) Pozytywne opinie poniżej to nic przesadzonego. Pan Marek najpierw bezpłatnie... Ewa Porada (1) Pan udzielił porady telefonicznie, za darmo, przy tym był miły! Niby to... Anamil Uczciwy i punktulany fachowiec (1) Polecam szczerze usługi Pana Marka. Na umówione spotkanie przyszedł bez... Realista uczciwy fachowiec (1) Zadzwoniłem do pana Marka w sprawie awarii pralki. Już podczas rozmowy... klient z Niedźwiednika