Artur - opinia (1) Profesjonalnie i niedrogo. Polecam wszystkim. Artur Solidny , kompetentny fachowiec. (1) P. Marek szybko ustalił przyczynę usterki. Mimo dwukrotnej wizyty cena usługi... Mariusz Tak jak być powinno (1) Telefon..., ustalenie terminu wizyty (wszystko w ramach dnia), wizyta, 20 min... dsu
UCZCIWY!!! (1) Polecam Tego Pana. Zadzwoniłem do niego gdyż w mojej pralce pojawił się... Michał Polecam tego fachowca! (1) Pan Marek sprawnie i szybko naprawił moją zmywarkę. Skasował przy tym uczciwą... Michał Takich Fachowców wiecej !!!! (1) Pralka Samsung naprawiona ekspresowo w bardzo miłej atmosferze ;-), Pan jest... Wojtek Gdańsk ul. Wolności Bardzo polecam (1) To jest budujące, że są tacy fachowcy. Pralka Indesit i właścielka bardzo... Anka z Łagiewnik Polecam usługę naprawy innym zainteresowanym (1) Po zdiagnozowaniu pralki ,naprawa odbyła się sprawnie, fachowo i przestępnej... Adula1905 zmywarka Bosch (1) Mam duże doświadczenie w kontaktach z osobami naprawiającymi sprzęt AGD - ma... Ewa Rewelacja (1) Zmywarka naprawiona ekspresowo w bardzo miłej atmosferze ;-) P O L E C A M i... maciek Polecam (1) Pralka została doprowadzona do porządku punktualnie, szybko i sprawnie.... Katka Polecam (1) Super fachowiec. Wizyta w umówionym terminie. Naprawa szybka, rzeczowa i... Adam Super fachowiec, super człowiek (1) Szczerze polecam. Profesjonalna obsługa, bardzo szybko, sprawnie, solidnie,... Asia Prawdziwy fachowiec (1) Bardzo fachowa, szybka i niedroga usługa. Myślałem już, że będę kupował nową... Rafał Pełny profesjonalizm (1) Goraco polecam pana Marka super fachowa usluga szybko niedrogo diagnoza... Mariusz Ideal fachowca (1) Szybko, solidnie, tanio. Wrocil mi wiare w fachowcow. Goraco polecam !!! marek orunia Polecam (1) Punktualny, rzeczowy, konkretny FACHOWIEC, do tego miły człowiek. W Rewelacja - Polecam (1) Człowiek rzeczowy, zna się na tym co robi (wymiana łożysk w pralce nie trwała... Artur Polecam!!! (1) Gdyby wszyscy fachowcy prezentowali poziom Pana Marka naprawianie... Jacek POLECAM!!!!!! (1) GORĄCO POLECAM! szybko, bez kłopotów, wszystko załatwione w ciągu jednego... Patrycja