Zaczepiście! (1) Pani Ewa jest doskonała! w 2 lekcje przypomniałam sobie anglezowany i... Marta ta 3 co ostatnio doszła do Niekompetencja (2) Jeździłam u P.Ewy prawie rok czasu. Na początku byłam zadowolona, że nie... Była uczennica p.Ewa- REWELACJA (1) Moja corka uczeszczala do innej szkoly jazdy , przez dluzszy okres czasu.to... Joanna
OoO (1) Pierwszy raz na jeździe byłam zakręcona jak drożdzówka a mimo wszystko coś... Chmurka Turystka - opinia (1) Witam serdecznie, Pani Ewa ma podejście do nauki jazdy konnej dzieci, jak i... Turystka Świetna instruktorka (1) U pani ewy uczę się 3 miesiące a idzie mi to znakomicie, ponieważ jest... Koniara :D Rewelacyjnie xD (1) p.Ewa uczy super. konie są extra. stajnia jest nowa i choć jest mniej... ada2 bardzo dobrze uczy,polecam (1) Uważam,że Pani Ewa bardzo solidnie uczy i dostosowuje poziom nauczania... Piotr Rodzic - opinia (1) Instruktorka, która jest właścicielem miewa zmienne humory i bywa złośliwa,... Rodzic Ves. - opinia (1) zdecydowanie najlpesza stajnia w moim życiu :) w rok nauki zdobyłam wiedzę... Ves. klijentka!! - opinia (2) P.. Ewa okropnie uczy klacz na której jeżdże nie jest przyzwaczajona do... klijentka!! super (1) p.ewa naprawde super uczy i nie wiem co niektorzy do niej maja ale chyba... wielbicielka julia-pinokio - opinia (1) Pani Ewa jest super!!!4 latam chodzę na konie(kolibki i sopot)dopiero tutaj... julia-pinokio Super! (1) Jeździłam już w kilkunastu stajniach także w sopocie i na kaszubach i ta... ada4 ;] Pani Ewa (1) Nie będę się dużo rozpisywać, aczkolwiek pisać by można dużo.. pozytywów... Monia ŚWIETNE MIEJSCE (1) U PANI EWY JEŻDŻE OD 2-MIESIĘCY.UCZY SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.KLIMAT... CHMIELCIA Nasza "Moja Stajnia" :) (1) Pani Ewa prowadzi zajęcia jazdy konnej z prawdziwego zdarzenia! Wiedza,... Zuzia 16 szkoda gadać (1) nie jest to coś co mi odpowiada, ta pani moze i kompetentna ale bez... muniek bardzo dobrze uczy! (1) Niech Pan sam sobie stanie na środku placu,najlepiej jak jeszcze wieje... Ania P.P. - opinia (1) Jestem jednym z instruktorow j.konnej w sopocie,chce podkreslic, ze nie... P.P.