Neighbours Kitchen

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 11

Marcin - opinia (1) Bardzo dobre i sycące śniadanka! Przetestowane na "śniadaniu angielskim",... Marcin Tomasz - opinia (1) Niestety zmuszony jestem dać taką opinię za obsługę klienta i częściowo... Tomasz Kinga - opinia (1) Super miejsce z klimatem. Kreatywny i przyjemny barman. Pozdrawiamy bartka :) Kinga
Adam - opinia (1) super jedzenie i klimat, wystrój mistrz! Adam Nie polecam (1) Drogo,obsługa pracuje za karę,porcje małe.Wyszliśmy głodni. Joanna Rok temu to była dobra knajpka (1) Rok temu dałem najwyższą ocenę. Dziś radzę ominąć i usiąść na śniadanie w... Morten Lasecki Najlepsze śniadania w Gdańsku (1) bardzo przyjemny wystrój, chce się tu wracać, śniadania przepyszne i ciekawy... Aga Wyjątkowe miejsce na śniadanie ze znajomymi (1) Chodzimy tam regularnie od lipca na śniadanie, przynajmniej raz w miesiącu.... Michał P. Pyszny burger (1) Zwiedziłem sporo restauracji ale takiego burgera to jeszcze nigdzie nie... Kosma Godzina czekania (1) Tyle trzeba było czekać na wydanie 2 hamburgerów i sałatki z kurczakiem. Samo... Maciej nie dla głodnych (1) byliśmy tu ostatnio na obiedzie i nie najedliśmy się specjalnie mimo ze... magda Nie polecam!!! Proszę omijać szerokim łukiem. (1) Witam, 08-07-2015 byłam w tej restauracji w porze obiadowej, ponieważ... Jola ankak - opinia (1) Nigdy więcej..wszystko straszne..począwszy od tego ze nie interesowala sie... ankak Śmiech w twarz klienta (1) 02.05.2015r, sobota, 14:00, pora obiadowa. Skuszeni opinią znajomych, do... Ola Drogo! (1) Knajpka ma bardzo ładny wystrój, bardzo wygodne siedziska, przemiła obsługa i... lena Za drogo i zbyt malo przypraw (1) Malo czytelne/niezrozumiale menu. Ceny lekko za wysokie i niestety dania zbyt... Kobieta smaczny punkt na mapie Trójmiasta (1) Niewątpliwie zjeść można tu smacznie, a jedzenie jest pięknie podane. Obsługa... ser Wspaniale (1) Wspaniałe jedzenie, wybraliśmy łososia, kurę oraz sałatę z kaczką. Bardzo... Małgosia miejsce jakich w okolicy juz troszke sie pojawilo (1) w okolicy szafarni podobnych bistro jest kilka i to mimo oceny sredniej... Piotr Coraz mniejsze pierogi (1) Z pierogarni korzystałam dosyć często, szczególnie smakowały mi pierogi z... Krystyna