Neon

Restauracje Drink Bary Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 39

Michał Majchrowicz - opinia (1) Genialne bao! I sosy! Cudowna obsługa! Michał Majchrowicz Max - opinia (1) Miejsce polecili mi znajomi i nie zawiodłem się - wszystko się zgadzało z ich... Max Laura - opinia (1) Super! Azjatyckie, pyszne, wyraziste jedzenie. Poruszyło moje kubki smakowe.... Laura
Agnieszka - opinia (1) Najlepszy ramen i pad thai w Trójmieście ♥️ Agnieszka Super partia (1) bardzo smaczne jedzonko i swietne koktajle K Fajna miejscówka. (1) Fajne miejsce, zdecydowanie warte odwiedzenia podczas wizyt w Gdyni. Bardzo... Wojtek Tragedia i rozczarowanie (1) W głównym pomieszczeniu o godz 14.00 wali tak muzyka, ze nie ma szans... Enka Poprawnie, smacznie i przyjemnie (1) Świetne jedzenie, super wystrój, przyjemna atmosfera. Widać że szef kuchni... Agnieszka Pozytywny szok (1) Poszliśmy skuszeni promocją na Bao w poniedziałki, domawialiśmy inne rzeczy.... Kasia Non (1) Porcje bardzo małe nie adekwatne do ceny. Żeberek nie polecam, przypalone,... Agnieszka Wegiel (1) Byłam tam pierwszy i ostatni raz, jedzenie byłoby dobre gdyby nie smakowało... Gosc Ostatni raz (1) Byłam raz i raczej to był ostatni raz. Wino czerwone z karafki okropne.... eM Masakra- najgorzej wydana kasa w zyciu (1) Hej, najgorzej wydana kasa w moim życiu- pircja mikro mikropulka. Średnie w... Piter Nie polecam (1) Byłem pierwszy raz, zawiedziony, bułka bao ciasto mrożone, gumowate, żeberka... Miejscowy tapas bar, jakich brakowało (1) zmiana z Głównej Osobowej na Neon wydaje się być trafiona. Miejsce momentami... Jakub To najlepsza azjatycka restauracja w trójmieście (1) Byłem w neonie 4 razy. Za każdym razem zjadłem fenomenalne dania. Czy to... Y super (1) Pyszne jedzonko, super klimat! Nat Proszę niech wróci Główna Osobowa (1) karta jest niezmienna, dosyć skromna. Smakował mi tylko ryż, reszta taka sobie. kryyna wszystko paskudne (1) wielkie zniechęcenie. Piotr Drogo i nijako (1) Jedzenie takie se , drogie, nie wrócę Krzysiek