Neon

Restauracje Drink Bary Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 39

Magda - ocena (1) Tłusto i (...) zupełnie bez smaku. Jak dla mnie totalna porażka. Magda Smakosz - opinia (1) Zawsze smacznie a drinki pierwsza klasa Smakosz Robert - opinia (1) Jestem zawiedziony jakością serwowanych dań moim zdaniem miejsce jest... Robert
Michał Majchrowicz - opinia (1) Genialne bao! I sosy! Cudowna obsługa! Michał Majchrowicz Max - opinia (1) Miejsce polecili mi znajomi i nie zawiodłem się - wszystko się zgadzało z ich... Max Laura - opinia (1) Super! Azjatyckie, pyszne, wyraziste jedzenie. Poruszyło moje kubki smakowe.... Laura Agnieszka - opinia (1) Najlepszy ramen i pad thai w Trójmieście ♥️ Agnieszka Super partia (1) bardzo smaczne jedzonko i swietne koktajle K Fajna miejscówka. (1) Fajne miejsce, zdecydowanie warte odwiedzenia podczas wizyt w Gdyni. Bardzo... Wojtek Tragedia i rozczarowanie (1) W głównym pomieszczeniu o godz 14.00 wali tak muzyka, ze nie ma szans... Enka Poprawnie, smacznie i przyjemnie (1) Świetne jedzenie, super wystrój, przyjemna atmosfera. Widać że szef kuchni... Agnieszka Pozytywny szok (1) Poszliśmy skuszeni promocją na Bao w poniedziałki, domawialiśmy inne rzeczy.... Kasia Non (1) Porcje bardzo małe nie adekwatne do ceny. Żeberek nie polecam, przypalone,... Agnieszka Wegiel (1) Byłam tam pierwszy i ostatni raz, jedzenie byłoby dobre gdyby nie smakowało... Gosc Ostatni raz (1) Byłam raz i raczej to był ostatni raz. Wino czerwone z karafki okropne.... eM Masakra- najgorzej wydana kasa w zyciu (1) Hej, najgorzej wydana kasa w moim życiu- pircja mikro mikropulka. Średnie w... Piter Nie polecam (1) Byłem pierwszy raz, zawiedziony, bułka bao ciasto mrożone, gumowate, żeberka... Miejscowy tapas bar, jakich brakowało (1) zmiana z Głównej Osobowej na Neon wydaje się być trafiona. Miejsce momentami... Jakub To najlepsza azjatycka restauracja w trójmieście (1) Byłem w neonie 4 razy. Za każdym razem zjadłem fenomenalne dania. Czy to... Y super (1) Pyszne jedzonko, super klimat! Nat