Krzysztof - ocena (1) Byłem u Dr Damiana z bólem zęba niby coś czyścił robił a mija dwa tygodnie... Krzysztof Krystian Migoti - ocena (2) Byłem z dzieckiem w Gabinecie, całkiem dobrz wyposażony. Dziecko nie bało się... Krystian Migoti lijehuby - opinia (1) Dr Katarzyna to bardzo dobry lekarz który leczy spod znieczuleniem czułem... lijehuby
yokkevolma - opinia (1) Dr Damian to oaza spokoju i lubi ladne dziewczyny yokkevolma AW - opinia (1) Super miejsce, super lekarze :) AW pola - opinia (1) Dr Agnieszka jest super specjalistka, do tego ma świetne podejście i ogromne... pola vtd2d3d41 - opinia (1) Nie chce ujawnić swoich danych - czekałem do dentysty ok 2 tygodni. Miałem... vtd2d3d41 Alyrtwnk - opinia (1) Polecam z calego serca. " No drama lama" . Przylecialem na weekend... Alyrtwnk Kasch rylan - opinia (1) Great service from Poland. OneDayVisit Kasch rylan Metelab - opinia (1) Working with Dr Agnieszka I am Dental Technichan Happy to work with this Clinic Metelab macala - opinia (1) Piszę z Ukrainy, dr. MAGDA leczyła moja 6 lat corke. Obsługa mówi po... macala lolosimi - opinia (1) Piszę z traslatora, Pani Doktor przyjeła syna w Poniedziałek. Pani Doktor ma... lolosimi daxopo125 - opinia (1) Doktor przyjęła mnie jeszcze przed majówka - dzień przed i zrobiła cuda.... daxopo125 Derova - opinia (1) Wizyta przekladana byla z terminu czwartek na poniedzialek ale nie zaluje.... Derova vihil - opinia (1) byłem pacjentem po majówce. Bylo trochę drogo ale gdzie nie jest. Ciekawe... vihil Andrzej - opinia (1) Cena jak zawsze jest duża ale kto dzisiaj takiej nie ma. Obsługa spoko,... Andrzej Kasia O. - opinia (1) Polecam , miła obsługa i profesjonalizm Kasia O. Aleksandra - opinia (1) Wizyta przebiegła szybko i bezbolesnie ️ Aleksandra Amazon Worker - opinia (1) Nice looking Doctors with great attitude Amazon Worker Mateusz W. - opinia (1) Polecam! Podejście do pacjenta i profesjonalizm na najwyższym poziomie Mateusz W.