Dawid - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony! Już mi dentysta nie jest taki straszny. Bardzo... Dawid Dawid - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony! Już mi dentysta nie jest taki straszny. Bardzo... Dawid Ada - opinia (1) Polecam każdemu,placówka rewelacja .Doktor ktora mnie przyjmowała wszystko mi... Ada
Edward - opinia (1) Wspaniały gabinet a najważniejsze to miła Pani stomatolog. Przyznam się, że... Edward Grzegorz - opinia (1) Dr Magda Niesluchowska przyjęła mnie w czwartek. Nie bolało, nie miałem... Grzegorz Wanda - opinia (1) Na pewno wrócę do gabinetu. Nic nie bolało a ząbki wyleczone Wanda Andrzej - opinia (1) Nie pamietam zabiegu. Muzyka u dentysty zapadla mi w pamiec - rockowa Pani... Andrzej Marcin - opinia (1) Bezproblemowe wyrwanie ósemki, sympatyczna Pani lekarz Marcin Sylwia - opinia (1) Kompleksowa opieka. Miła atmosfera. Ceny przystępne. Gabinet godny polecenia. Sylwia ewelina - opinia (1) Muszę przyznać, że trafiłam do Pani dr sugerując się pozytywnymi opiniami i... ewelina Bożena - opinia (1) Gabinet inny niż wszystkie. Dr leczy kompleksowo, więc nie trzeba chodzić od... Bożena