K - opinia (1) Serdecznie polecam miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjęta. K Piotr - opinia (1) Polecam! Jestem zadowolony z obsługi i przeprowadzonego zabiegu. Piotr Sylwia - opinia (1) Bardzo przyjemna obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta. Na wszystkie... Sylwia
Jekaterina - opinia (1) Polecam, obsługa jest na wysokim poziomie Jekaterina andrew pio - opinia (1) Byłem zdziwiony jak gabinet tak mały i tak schowny na osiedlu może konkurować... andrew pio Patrycja - opinia (1) Zaopiekowanie i przemiła atmosfera. Rzetelność, profesjonalizm, wszystko na... Patrycja Marcin - opinia (1) Dogodne terminy, jeżeli ktoś jest w potrzebie, miły kontakt oraz pełen... Marcin Łukasz - opinia (1) Polecam gorąco! Pelne zaufanie i profesjonalizm. Miła obsługa, dobry sprzęt,... Łukasz W.L. - opinia (1) Pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Sympatyczna, kompetentna i miła... W.L. Kamil Wzorek - opinia (1) Mogę polecić w 100%, profesjonalne podejście, bardzo miłe Panie, nowoczesny... Kamil Wzorek Radosław Giza - opinia (1) Bardzo miła obsługa, czysty gabinet, świetna atmosfera, naprawdę bardzo... Radosław Giza Tomasz Cieślak - opinia (1) Miła obsługa, pani doktor bardzo profesjonalna. Dobry dojazd.Polecam Tomasz Cieślak Adrian Sowiński - opinia (1) Skorzystałem z leczenia kanałowego. Polecam gabinet. Mile panie i bardzo... Adrian Sowiński Anna Sawicka - opinia (1) Polecam za profesjonalizm, miła atmosferę i fachowość Anna Sawicka Marcin Sawicki - opinia (1) usługa wykonana profesjonalne.Obsługa bardzo miła i sympatyczna, panie... Marcin Sawicki Iga - opinia (1) Super obsługa, krótki czas oczekiwania, polecam Iga Barbara - opinia (1) Gabinet na wysokim poziomie wszystko na miejscu .Pani doktor pełen... Barbara nataliia - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła... nataliia Piotr - opinia (1) Miła pani doktor spokojna i zrównoważona zero strachu pełen luz usługa... Piotr Mariusz - opinia (1) Polecam.miła i fachowa obsługa.czysto i sterylnie Mariusz