Jak olać klientów i zrazić do siebie ludzi (1) Net Sat Media to firma z tradycją - Kultywują klasyczny dla czasów PRLu... Michał ge - opinia (1) Z Net Sat media korzystam od lat. Pewnego dnia postanowiono do mnie zadzwonić... ge Jak najbardziej polecam (1) Z tą frima jestem od dwoch miesięcy i i odpukać nic zlego sie nie dzieje,... Mopik
Wysoki profesjonalizm. (1) To co mi się spodobało w tej firmie to indywidualne podejście do klienta. Nie... Daniel NIE POLECAM załaszcza osobą z Kiełina Górnego FIRMA Awaria !!!! (1) jestem klientem od kilku lat za czasów kiedy nie było to jeszcze Net... Krzysztof Masakra! (1) To co się dzieje z netem w NSM, to czysta masakra! JN Trudno stabilnie korzystać z sieci kiedy... (1) ...kilka razy w tygodniu pojawia się komunikat o tym że komputer został od... użytkownik Mam u nich net 2 lata (1) Bardzo pozytywnie mi się z nimi współpracuje już od ponad 2 lat, awarie... Dariusz Dziwie sie (1) Dziwie sie wpisom o nieawaryjnosci internetu. Ostatnio awarie interentu we... Ewa P. Kiedyś było gorzej teraz OK (1) Na początku, czyli ponad 2 lata temu mówiąc delikatnie było bardzo średnio... zadowolony Polecam (1) Powiem szczerze że nie narzekam na NSM należe już 2 lata ,rzadko zdarzają się... under sleyer Teraz lepiej, niegdys ponizej krytyki (1) Musze przyznac, ze cos drgnelo... Ostatnio awarie rzadziej... Kiedys:... Pan Kowalski Dno. (2) Mieszkam na chalubinskiego. Niestety bylem zwiazany z ta firma przez 2 lata.... kamil Totalna porażka:( (1) Nie polecam nikomu. Miałem od tego dostawcy TV i net. Max pakiet TV niezbyt... tho jest OK - polecam! (1) Korzystam już kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić. Awarie są... Jasieniak Jestem zadowolony (1) Korzystam z usług już pół roku. Codziennie po kilka godzin. Jeden raz tylko... Krzysztof_OruniaGrn Ich promocje to marketingowy bełkot (1) Obecne ich promocje to "wiosenny net za jeden zet" - umowa na 18 miesięcy... Zdziś CHORY DOSTAWCA (1) Jakoś internetu tragiczna transfer wolny lub wcale go niema. Po interwencji... oszukany serwis techniczny - dno! (1) Od wczorajszego popoludnia wisi kabal, zerwany z budynku. Kabel wisi miedzy... ed Dużo lepiej w stosunku do sytuacji sprzed 2 lat. (1) Faktycznie kiedyś było tragicznie, ale od czasu zmiany właściciela (?) z dwa... Przymorzanin