Nie mam ochoty na seks

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Czy jest to możliwe w zaledwie kilkuletnim związku? Rozumiem,zę rutyna może przyjść po 20-30 latach razem ale ja jestem zaledwie 4 lata i nie mam ochoty na seks z mężem. Denerwuje mnie wszystko. To jak się do mnie dobiera, jak mnie dotyka.Wieczorami staram się wcześniej zasypiać tylko aby się do mnie nie dodrwał. On zaczyna narzekać,że jestem zimna ryba :(
Co robić? Do seksuologa iść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbadaj tarczycę, niestety problemy z hormonami powodują obniżenie libido.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to może byc depresja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często objawy niedoczynności tarczycy są mylone z depresją i spora część lekarzy zamiast na badania wysyła do psychiatry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podeślij męża do mnie ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jesteś chętna na zabawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może mieć to różne podłoże:
brak zaufania do partnera
stres
rutyna małzeńska
zbadaj sobie równeiż hormony

Próbowaliście jakoś przełamać rutynę? W sensie gadżety erotyczne, eksperymenty? To pomaga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podepnę się pod wypowiedź ~jomy, bo dobrze gada.

1. Brak zaufania - to sama wiesz najlepiej, co jest nie tak. Nikt na forum tu Ci nie doradzi.
2. Stres - jeśli jest, to gdzie - dom, praca, dzieci, nauka, inne? Żyjemy w czasach, gdzie stres jest wszechobecny i nie da się go zlikwidować, ale można zmniejszyć poziom stresu. Stres łączy się ze zmęczeniem, a chroniczne zmęczenie = brak ochoty. Czy masz czas się zrelaksować albo odprężyć przy swoim hobby? Jeśli nie, to wieczne zmęczenie może być jedną z przyczyn.
3. Rutyna - jak wyżej.
4. Hormony - tak, w pierwszej kolejności tarczyca, bo ona naprawdę potrafi "narozrabiać".
No i sam seks. Jeśli od początku nie było wielkich fajerwerków (ani tym bardziej orgazmu), ale miłość założyła klapki na oczy, to teraz właśnie czas na rzeczywistość. Nie sądzę, że jesteś tzw. zimną rybą. Raczej nie jesteś zadbana seksualnie. Pewnie sama nie znasz swojego ciała, a w takiej sytuacji ciężko powiedzieć partnerowi, co lubisz, jak sama nie wiesz. Przy okazji - kiedy ostatnio wyszliście gdzieś razem, trzymaliście się za ręce, zrobiliście coś głupiego? Mały spontan od czasu do czasu nie zaszkodzi.

Pamiętaj o jednym - na forum to tylko gdybanie amatorów. Może warto spotkać się raz czy dwa z seksuologiem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A, jeszcze mogą być winne tabletki, jeśli je bierzesz. U niektórych obniżają poziom libido.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, ale amatorzy też mają czasem rację. To sie nazywa madrość ludowa :D A nasz pediatra nawet czasem sie na nia powoływał: "Matki mówia mi, ze ...działa/nie działa" I to jest lekarz z klasą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak powyzej. Kiedyś czytałam fajną książkę pana Lwa Starowicza i on napisał mądre słowa. Nie ma kobiet zimnych. Są tylko kobiety nierozbudzone.Może po prostu Tobie brakuje takiego erotycznego rozbudzenia. Zastanawiałaś się nad suplementem na libido? Ewentualnie hiszpańska muchą? W pl jest w sklepach sprzedawana jako sex elixir. Obecnie biorę i działanie super. Nie jest to zabawka na co dzień ale na specjalne okazja ale jako afrodyzjak spisuje sie wspaniale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie dostanę ten sex elixir? Nie mam osobiście takich problemów jak autorka bo lubię seks ale chodzi o to ,ze zbliża się rocznica ślubu moja i meża tak wiec chciałabym to w pewien sposób ubarwić takim właśnie gadżetem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest do zamówienia w sieci. Wpisz sobie nazwę w google, wyskoczy Ci wiele sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brak ochoty może wynikać też z niemożności stanięcia na wysokości zdania. Na przykład ze względu na krótki czas stosunku. Oczywiście można temu zaradzić, jest wiele sposobów - również określanych jako domowe - na ten problem. Pewną ciekawostką jest np. użycie do tego diety. Chociażby tutaj: http://dentoral.pl/jak-wydluzyc-stosunek-najlepsze-metody-na-przedluzenie-stosunku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W rutynę można popaść już po kilku miesiącach bycia związku. Wszystko zależy od obojga ludzi. Jednak w Twoim przypadku raczej odpowiedzialne są za to hormony. Czegoś może być za dużo, czegoś za mało. Jeśli Twój mąż jest nazwijmy to zdrowym chłopem, w sensie, że nic mu nie brakuję, to raczej pewne, że przyczyna będzie hormonalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Denerwuje Cię wszystko...jak Cię dotyka, jak się do Ciebie dobiera....tak napisałaś. A czy w dzień również irytuje Cię jego zachowanie, drażnią jakieś nawyki, które teraz zaczęłaś dostrzegać? Kiedy mija "honeymoon", to całe ogłupienie, zakochanie nastepuje poznanie tego realnego człowieka, bez nimbu, w który go ubraliśmy zakochanymi oczami. I może tu tkwi problem. Teraz widzisz człowieka z krwi i kości, który jest Twoim mężem, ale to nie ten sprzed ołtarza, teraz Tobie przestał się podobać, nie lubisz go, drażni Cię. Małżeństwo przechodzi przez kilka faz, bodaj 9, tzw. kryzysów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.