Nieucziwy sprzedawca na allegro

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny czy ktoras z Was zostala oszukana na allegro?mi to zdarzylo sie pierwszy raz.Wplacilam pieniadze w godzine po wygranej aukcji.Od tamtej pory zero kontaktu ze sprzedajacym-nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonow.Zagrozilam ze sprawe zglosze na Policje ale z dzieckiem to ciezko latac teraz po komisariatach.Co robilyscie w takich przypadkach?:((zaznaczam ze allegro mi pieniedzy nie odda bo to kwota 49 zł a oddaja od 50 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Mój mąż też tak miał. Przelał kasę na konto a towaru nie dostał. Jak próbował dzwonić, to abonent był niedostępny. odpuścił sprawę, bo też bgyło do zapłacenia 48 zł i nie mógł liczyć na pomoc allegro a po sądach też nie chciał latać. Z tym chyba się nic nie zrobi.....przykre to jest.......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Eh,nie wiem jak allegro moze pozwalac na sprzedaz przez takich sprzeawców.Poki co dali mu upomnienie.Firma Alexada oczywiscie na allegro.Moglam zawierzyc negatywom ale pomyslalam ze chce sukienke i skupilam sie na pozytywach.Ale jestem zla.A straszyliscie go policja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Nie straszyliśmy, bo nie było z nim żadnego kontaktu. Zostało nam wystawienie negatywa i tyle. Teraz przeważnie staramy się kupować od Super Sprzedawców i jak narazie jakoś nam to wychodzi, chociaż muszę przyznać, że pewien uraz pozostał.
W naszym przypadku to były kołpaki...ale już nie pamiętam firmy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

A jak długo czekasz na przesyłkę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Ja to już chyba z 8 miesięcy :-(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

mój narzeczony 27.11.2007 zamówił(u c-sport) 2 pary butów(ZIMOWYCH!!! http://www.allegro.pl/item269665257_269665257.html dla siebie i brata)... Do tej pory buty nie doszły
kontakt ze sprzedawcą jest trudny. ponoć raz wysłane buty wróciły, bo źle zaadresowali... dziwnym trafem w ostatnim czasie sporo negatywów przybyło temu panu...
miał to być prezent pod choinkę dla brata... i przez opieszałość, nieuczciwość, nieodpowiedzialność tego sprzedawcy trzeba było kupić inny prezent


a butów ani kasy nie ma...


namawiam mojego narzeczonego do zgłoszenia tego faktu Allegro i na policję.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

ja kupiłam nalepki na ścianę do dziecinnego pokoju za 99 zł. Upomniałam się po miesiacu, bo wiem jaka jest sytuacja na poczcie, facet nie odbierał telefonów, nie odpisywał na smsy, nie odpowiadał na maile. W końcu napisałam mu w mailu, ze sprawdę podaję do allegro i wystawiam negatywny komentarz, facet oddzwonił do mnie i powiedział, że zapomniał o moich nalepkach. Ludzie są nienormalni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

sprzedawca nie odpowiada na maile i wiadomości zostawiane na gg

butów jak nie było - tak nie ma


po Nowym Roku idziemy na policję (to jest warunek żeby dostać zwrot kasy od Allegro)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Zglosilam na allegro,ochrzanilam ich po calej lini jak moze dojsc do sytuacjji ze firma ma zgode na handel na allegro choc nie wywiazuje sie z umow.Dali im ostrzezenie.Poza tym przestalam dzwonic i solennie ostrzeglam ze zglaszam na Policje cala sprawe.Za kilka dni dostalam odpowiedz ze wyslali.Na razie czekam.Jesli nie wysla oczywiscie zglosze na Policje i przekaze korespondencje.Nie ma co odpuszczac takim nieuczciwym sprzedawca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nieucziwy sprzedawca na allegro

Może już czas aby nie pitolić o bzdurach, tylko zgłosić sprawę Policji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (41 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?