Jestem bardzo zadowolona z kursu grafiki komputerowej (2) Serdecznie polecam intensywny kurs grafiki komputerowej prowadzony przez Pana... Witku Szkoła Policealna (25) ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!!! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie.... NOVA Jestem już 2 raz (1) Jestem bardzo zadowolona z nauki, najpierw skończyłam LO, a teraz chodzę na... Lucyna
Niekompetencja (1) Bardzo się zawiodłam. Justyna Praktyki szkoły nova gdańsk (2) Nova w Gdańsku - zrealizują Tobie tylko 1/3 godzin kursu mówiąc że to i tak... słuchacz Nova szkoła policealna (1) Hej chodzę na zajęcia z chłopakiem do novej w Opolu i jestesmy zadowoleni.... Patrycja899 Poza zmianami w planach to ok (1) Jestem zadowolona. To co mi przeszkadzało to zmiana planów - jednak pojawiały... Angelika Jestem zadowolony (1) Zdałem egzaminy. Nauczanie spoko. Zastanawiam się nad kolejnym kursem. Sporo... Mariusz Polecam! (1) Szkoła spoko. Polecam. To co potrzebowałem to sie nauczyłem. Zastanawiam się... Rudy asystentka stomatologiczna (1) Skończyłam naukę na kierunku asystentka stomatologiczna w szkole policealnej... Anita Strata czasu na tą szkołę (1) Szkoła jest niepoważna , zamknięto 4 semestr przed samym końcem nauki z... technikadministracji3 Wweterynaria (1) Zajęcia odwoływane nagminne - o czym kursanci dowiadują się rano w drzwiach.... weteryniaria nie polecam (1) strasznie żerują na słuchaczach. połowa zajęć się nie odbywa a połowa jest do... Kl Najgorsza szkoła w Polsce (3) Takich szkół jak Nova to ze świeczką szukać. Żerują i utrudniają słuchaczom... Plusy i minusy (1) W tym roku kończyłam LO.Sama szkoła całkiem ok,nauczyciele tez oprócz Pani od... Żaba Czerwona lampka (1) Kpina z ludzi, a nie szkoła. Odradzam! T. BYTOM NOVA CE (1) NOVA Centrum Edukacyjne w Radomiu Zaprasza do ZAPISÓW. Nie zwlekaj dołącz do... NOVA CENTRUM EDUKACYJNEb totalna bzdura potwierdzanie nieprawdy (2) opłata wpisowego,opłata za kazdy miesiąc nauki,warunki fatalane ,brak... Maja ZAPISY DO SZKOŁY!! (1) To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!!... NOVA CENTRUM EDUKACYJNE Centrum edukacyjne nova- problem z wypisaniem (8) Chciałabym się wypisać ze szkoły Nova ale mam problem ponieważ każą mi... marta240494