Robert - ocena (1) Moje życzenia i zadania dla Noveo zawsze są niestandardowe a za każdym razem... Robert Marta Falba - opinia (2) 11 lat temu szukałam firmy , która zrobi mi stronę internetową, po wielu... Marta Falba EMKO Nadolscy s.j. - opinia (1) Z firmą NOVEO współpracujemy od ponad 15 lat. Przez ten okres korzystaliśmy... EMKO Nadolscy s.j.
Motus Foundation - opinia (2) Fundacja Motus zleciła firmie Noveo wdrożenie na naszą stronę internetową... Motus Foundation Ola - opinia (2) Zdecydowanie najlepsi w swojej branży!!! polecam firmę Noveo - niezawodni,... Ola AVAL-consult adwokaci i Radcy Prawni Sp. p. - opinia (2) Usługi na najwyższym poziomie. Co najważniejsze, terminowo, dyspozycyjnie w... AVAL-consult adwokaci i Radcy Pr Krzysztof Dębski - opinia (1) Noveo Interactive wykonało dla Gdańskiego Ośrodka Sportu stronę do promocji i... Krzysztof Dębski PTWM Oddział w Gdańsku - opinia (1) Serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej strony internetowej. Firma Noveo... PTWM Oddział w Gdańsku Maciej Kniter - opinia (1) Współpracuję z Noveo od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z realizacji... Maciej Kniter AION sp. z o.o sp. k. - opinia (2) Polecam współpracę z firmą noveo. panowie wykazali się dużym profesjonalizmem... AION sp. z o.o sp. k. Malwina M - opinia (1) Firma p. Łukasza projektowała mi od podstaw nowa stronę www. Należę raczej... Malwina M Robert Rojkowski na zdRRowJe.pl - opinia (1) Strona na zdRRowJe.pl została zaprojektowana od początku do końca przez firmę... Robert Rojkowski na zdRRowJe.pl Karol - opinia (2) Współpraca z firmą Noveo Interactive przebiegła bardzo dobrze. Jesteśmy... Karol pliszka inżyniering Przeciwpożarowy - opinia (2) Agencji Kreatywnej noveo interactive powierzyliśmy zadanie realizacji nowej... pliszka inżyniering Przeciwpożar Agencja warta polecenia i najwyższych ocen (2) Z czystym sumieniem mogę polecić Noveo jako profesjonalną firmę. Współpraca... Krzysztof Najlepszy (2) Pragnę podziękować panu Owerczukowi za fantastyczny projekt mojej strony.... Aron Basir Akademia Redukcji Stresu (2) Wielu moich znajomych jest zachwyconych stron, którą dla mnie wykonała firma... Paweł Gutral Strona Hotelu Orle (2) Z firmą Noveo Interactive mieliśmy okazję współpracować już kilkakrotnie przy... Grzegorz Ożarowski Solidna firma projektująca strony www (2) Profesjonalne i rzeczowe podejście do pracy nad projektem. Wszystkie... Mario Super firma, godna polecenia (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jakość wykonania usługi również... Katarzyna