Jacek - ocena (1) I do not recommend it, unpleasant atmosphere in the office, waste of time,... Jacek Tomasz - opinia (1) Niedawno zmieniłem klinikę na NovumDent i jestem bardzo zadowolony z usług.... Tomasz Sandra - opinia (1) Po wizycie u Pani doktor czułam, że zostały mi udzielone wszystkie... Sandra
Super! (1) Świetni i przemili lekarze, uśmiechnięte Panie na recepcji i w gabinecie. Dr... Patrycja POLECAM (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Zaczynając od rejestracji po wykonywane... Krzysztof40 Nie polecam! (1) Nie polecam! Doktor Marzanna dolicza sobie co rusz koszta, z kwoty... Racjaa Polecam! :) (1) Przemiły personel, świetna atmosfera. Zawsze bałam się dentysty, a na fotelu... Pacjentka :) Nie polecam (2) Gabinet mega przyjemny i personel pomocniczy również. A sama Pani Dr Zadrożna... Pacjentka Profesjonalizm (1) Sympatyczna atmosfera, profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.... Michał H. Ocena pacjenta (1) Mimo tego, że wizyta w gabinecie stomatologicznym nie należy zazwyczaj ani do... Krystyna Wasińska godne polecenia (1) Witam, Korzystam z uslug stomatologicznych Dr Violetty Zadroznej od kilku... ewa Najlepszy zespół stomatologów w Trójmieście (1) Wielokrotnie korzystałem wraz z rodziną z usług stomatologów w NOVUMDENT i za... Krzysztof Bardzo polecam (1) Wiele razy korzystałam z usług Novum Dent - w tym wybielanie zębów- które... Weronika Król Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor Zadrożnej. Pani doktor jest... pacjent POLECAM KAŻDEMU POTRZEBUJĄCEJ POMOCY SPECJALISTY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA! (1) NIE SPOTKAŁAM WCZEŚNIEJ TAK PROFESJONALNEGO FACHOWCA A PRZY TYM WSPANIAŁEGO,... DONATKA STAŁA PACJENTKA Profesjonalna obsługa! (1) Profesjonalna obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt... zadowolona pacjntka Podpis (1) Pani doktor to swietny profesjonalista, do kazdego pacjeta podchodzi... Agnieszka znakomita opieka medyczna (1) Od kilku lat korzystam z usług Centrum Stomatologicznego i jestem bardzo... MK nie poolecam bo pląby wypadają po 3 tygodniach (3) nie polecam bo plomby wypadają po 3 tygodniach. z jednego zęba plomba 2x... pomidor fantastyczny gabinet :) (1) Mila atmosfera, profesjonalny zespol, wysoki standard uslug: nic dodac, nic... stala pacjentka