Nowe mieszkanie

Planuję kupić mieszkanie. Czy polecacie jakiegos dobrego dewelopera? Nie jestem z Gdańska i troche nie znam się na tutejszych realiach.

Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

moi znajomi kupili mieszkanko od Hossy na 5 wzgórzach i są bardzo zadowoleni, nie mieli zadnych problemów ani z wykonczeniówką ani z formalnościami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

fajnie buduje też norbild, ale to w Juszkowie (za Pruszczem Gdańskim), a w Gdańsku podoba mi się też lokalizacja Inpro - Osiedle Myśliwskim (Morena) - wprawdzie dwie pierwsze inwestycje były lepsze od tych ktore powstają teraz (na myśliwskim), ale i tak jest cudnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

Nam na osiedlu Nowa Oliwa buduje allcon i żadnych problemówz terminami nie było, wszystko jak w umowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

my kupiliśmy w Hossie na Wiszących ogrodach i czekamy na odbiór, co prawda jeszcze duuuzo czasu bo planowany odbiór mał byc w styczniu 2009 ale pani powiedziała nam że z pewnościa będziemy jaż mogli odbierać w październiku 2008 :) i generalnie wspoółpraca jest całkiem przyzwoita z Hossą :) polecam :)
I daj znać jak się zdecydujesz :)
pozdrawiam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

my tez kupilismy na wiszących mieszkanie i tez nie ma problemu jak dotad z wykonczeniowska i ew poprawkami:P
co do wczesniejszych terminow oddania - na to bym jednak nie liczyła, nam tez tak obiecano, kupilismy mieszkanie, którego odbiór zaplanowano na styczen 2008....i tez Hossa mowia "bedzie szybciej ok 3 m-ce" ....i rzeczywiscie mieszkanie jest gotowe, do końca m-ca ma już wyjść ekipa budowlana ale nie oddadzą nam go teraz bo sie przepisy zmieniły (oddanie musi byc w tym samym roku kalendarzowym co podpisanie aktu- tak mówią teraz) więc nie liczyłabym zbytnio na szybsze oddanie mieszkania...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

Ja mieszkam właśnie na Wiszących Ogrodach i jest bardzo przyjemnie.
Deweloper sie ze wszystkiego wywiązał jak trzeba.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

effcia a jak jest z dojazdem do Gdasnka ok 8 - straszne korki? bo ja juz sie obawiam dojazdów do pracy...juz nie wspominajac o powrotach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

W sumie nie wiem jak sie jedzie o 8, ponieważ ja do pracy jezdze na 7.
Średnio się jedzie zkm ok. 20-30 minut do centrum

Jak masz jeszcze jakies pytania pisz na gg: 5462619

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

dzieki effcia, wiec nie jest az tak zle, najwyzej bede jezdzila wczesniej do pracy....i tym samym wczesniej wychodzila, jakos to bedzie:)))
dzieki za odp, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

dlatego ja tak sie ciesze z mieszkania w oliwie :) , bo komunikacja tam jest super i mimo ze dalej do centrum niz z wiszących ogrodów to skm-ką w centrum jestem w 15 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowe mieszkanie

No to będziemy sąsiadkami :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (9 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (36 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Jaki program do wizualizacji mieszkania?? (20 odpowiedzi)

Hejka, może ktoś polecić jakiś fajny program gdzie bede mogla zaprojektować całe mieszkanie?...