Nowoczesne meble gdzie kupić?

Witam,
Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie. Chcielibyśmy je urządzić w nowoczesnym stylu.Mam w związku z tym pytanie, gdzie kupić meble o stosunkowo dobrej jakości? Dobrze by było jakby cena też nie myła ogromna. Najbardziej interesuje mnie kanapa, stół i meble do łazienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowoczesne meble gdzie kupić?

Raczej dobrej jakości meble nie będą kosztować mało. Ja wolę uzbierać więcej kasy i kupić coś porządnego niż mebel, który mi się rozleci po roku czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowoczesne meble gdzie kupić?

Ale przecież tanie meble to wcale nie znaczy że gorsze. Nie można tu generalizować bo jakość jest różna choć rzeczywiście te droższe meble dłużej nam posłużą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowoczesne meble gdzie kupić?

Ja tam jeśli kupowałabym jakiekolwiek rzeczy do domu, to wybrałabym te nie za drogie i nie za tanie. Taka średnia półka cenowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, lepiej zainwestować więcej i będą na dłużej! :P Ja salon i łazienke urządzałam na meblosfera24, niesamowicie dobrze wykonane i nowoczesne meble – bardzo jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może meble na wymiar i Indeco Wybrzeże? Szafy od nich są stosunkowo niedrogie, a jakość bardzo porządna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, bardzo fajne meble, usługa wykonana bardzo poprawnie i bez większych problemów. Dodatkowo mają rabat -100 dla nowych klientów - dostępny na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdz sobie Kielecka Fabryke Mebli. Ja am kupiłem meble do salonu i do pokoju syna. Dobrze wyglądają a i solidne są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowoczesne meble gdzie kupić?

Ja też uwielbiam nowoczesne meble, salon z dobrze dobranymi meblami prezentuje się bosko. Teraz w sumie można łatwo wybrać bo wiele sklepów ma produkty pogrupowane na poszczególne style.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dotarły do mnie meble szafa na wymiar od Indeco Trójmiasto. Prezentują sie dokładnie tak, jak na stronie www. Polecam na podstawie swoich doswiadczen sa dobrzy w tym fachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....