Ośrodek Szkolenia Kierowców Do Luzu

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1

Wiktoria - opinia (1) Pan Andrzej to wspaniały instruktor jazdy. Nie tylko fantastycznie... Wiktoria Alla :) - opinia (1) Pan Andrzej, to najspokojniejszy człowiek, którego widziałam. Jak teorię, tak... Alla :) Mama - opinia (1) Najlepszy instruktor nauki jazdy na świecie. Syn dzisiaj o 6 rano zdał za... Mama
Przemysław - opinia (1) Podchodziłem do prawka 2 razy, zaliczyłem 2 szkoły i niestety każdy wynik był... Przemysław Pan Andrzej - lepiej trafić nie można!! (1) Pan Andrzej, to niesamowicie cierpliwy i pomocy instruktor, po którym widać... Aleksandra Bardzo polecam (1) Pan Andrzej ,poprostu swietny instruktor co dla nas poczatkujacych... Pan Andrzej najlepszy instruktor (1) Dobry człowiek, cierpliwy, wytłumaczy po kilka razy, bez stresu. Zdałem za... Beniamin Polecam! (1) Dzięki dyspozycyjności Pana Andrzeja szybko skończyłam jazdy. Kurs prowadzony... Aleksandra Serdecznie polecam! (1) Serdecznie polecam Pana Andrzeja, to najlepszy instruktor jakiego poznałam.... Marianna Polecam ! (1) Z całego serca polecam Pana Andrzeja ! Wspaniały człowiek i instruktor!... Ola Rewelacyjna nauka jazdy kat B, gorąco polecam (1) Bardzo polecam Pana Andrzeja, potrafi wytłumaczyć wszystko nawet jeżeli... Sylwia Dowejko Pełen profesjonalizm (1) Pan Andrzej to człowiek przede wszystkim uczciwy, o wielkiej cierpliwości.... Agata Najlepsza Szkółka Jazdy (1) Zdawałem tam ja ,moja mama i siostra wszyscy za pierwszym podejściem P.... Pablo Opinia. (1) Dobry instruktor :) Pan Andrzej to cierpliwy człowiek z którym jazdy to... Paweł P. Mariola - opinia (1) Zdecydowanie polecam zdanie prawa jazdy z P.Andrzejem. Idealny intruktor... Mariola Świetny Instruktor! (1) Pan Rejniak jest świetnym instruktorem (zero stresu, pełne zaagażowanie w... Rafał Bardzo polecam ! (1) Pan Andrzej jest naprawdę świetnym instruktorem o niewyobrażalnej... Przemek Najlepsza szkółka w Gdańsku . (1) nic dodać nic ująć , na pewno profesjonalizm oraz szybki sposób nauki... Karol G Najlepszy! (1) Pan Andrzej jest najlepszym instruktorem nauki jazdy na świecie! Anielska... Catherine maja - opinia (1) Bardzo polecam Pana Andrzeja. Jest On naprawde swietnym instruktorem,... maja