Ośrodek Szkolenia Kierowców Do Luzu

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1

Kursy idealne! (1) Pan Andrzej bardzo dobrze wszystko tłumaczy, wręcz idealnie. Podejście do... Sebastian Co tu dużo mówić (1) Jazda z panem Rejniakiem to czysta przyjemność i nauka w jednym. Myślałem, że... Przemek Jak najbardziej polecam ! (1) Pan Andrzej Rejniak jest świetnym instruktorem. Ma super podejście do... Karolina
Rewelacyjne podejście, INSTRUKTOR z powołania! (1) Do pana Andrzeja trafiłam przypadkiem przez koleżankę, która Go poleciła, gdy... Kamila K. ZDECYDOWANIE POLECAM !! (1) Pan Andrzej to profesjonalista i perfekcjonista, jeśli chodzi o podejście do... Ewelina Polecam DO luzu (1) OSK na bardzo wysokim poziomie . Szybko nauczyłem się jeździć , szybko... Mateusz POLECAM!!! (1) Witam Jak najbardziej sie zgadzam z moimi poprzednikami. Moja historia byla... patrycja OSK na poziomie!!! (3) Świetna współpraca.Szczegółowa i ciekawie przedstawiona teoria. Szkolenie... Monika Świetny (1) Pan Instruktor z nieprzeciętną wiedzą. Podchodzi do kursanta bardzo miło z... Krzysztof Ch. POLECAM (1) Niesamowicie opanowany, serdeczny i miły instruktor. Jazda z Panem Rajniakiem... Luis Polecam (1) Bardzo miły i sympatyczny instruktor, posiadający nieograniczoną cierpliwość... Monika Super instruktor (1) Trafiłam do tej szkoły z polecenia rodziny. Wcześniej skończyłam kurs w innej... Iwona Nalepa zdecydowanie polecam!!! (1) gorąco polecam,bez naciągania, rzetelna obsługa, profesjonalny podejście!... aneta Rewelacyjni instruktorzy! (1) Chciałabym bardzo podziękować Panu Andrzejowi i Panu Krzysztofowi za świetne... Magdalena POLECAM (1) Witam, Powiem/ napiszę tak. Kurs rozpoczołem jakiś rok temu w firmie... Adam P. Katarzyna K (1) Pan Andrzej jest najlepszym instruktorem pod słońcem!! Nauczy jeździć... Kasia K Dominika Szerer - opinia (1) Polecam Ten Ośrodek Szkolenia Kierowcow. Wszystko przeplywa w milej... Dominika Szerer Najlepszy OSK :) (1) Szkolilam sie w innym OSK i nie moglam zdac egzaminu, ale na dodatkowe jazdy... Paulina bdb (1) Bardzo dobry OSK. Nie ma do czego się przyczepić. Na teorii z Panem Andrzejem... Maciej Kupczynas Najlepszy OSK! (1) Polecano mi z wielu źródeł OSK "do luzu". Skorzystałam i polecam innym. Kurs... Kasia K.