Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Pruszcz Gdański, Kasprowicza 7

Polecam Bardzo dobra szkoła (1) Jeździłem z instruktorem Czarkiem bardzo dobry instruktor wyrozumiały i... Marek Pikol (1) Polecam!!! Jeździłem z Tomkiem. Tak jak mnie nauczył jest ok. Jeździliśmy po... Pikol Niezadowolona (1) Jeździłam z Panem Tomkiem. Nerwowy nie znający się kompletnie na swoim fachu.... NIEZADOWOLONA
Polecam serdecznie i dziękuję ! (1) Nie jestem kursantem a właścicielem konkurencyjnego ośrodka w Gdańsku. Mimo ,... Artur O. Bardzo dobra nauka jazdy (1) Podczas wykładów dogłębnie przerobiliśmy każdy temat, inatruktor bardzo... Daniel Rydwan (1) Polecam tą szkółkę ponieważ Instruktorzy są bardzo mili oraz posiadają... Alek Polecam :) (1) Zdecydowanie jestem zadowolona z poziomu nauczania zarówno teoretycznego jak... Kasia Polecam (1) Serdecznie polecam OSK Rydwan. Dzięki możliwości e-learningu można dobrze... Krzysiek Polecam! (1) Polecam wszystkim naukę w Rydwanie.Jedzilam z Panem Darkiem,jestem bardzo... Martyna Polecam, ale przestrzegam przed instruktorem Tadeuszem!!!! (1) Kurs teoretyczny przdbiegł pomyślnie, natomiast problem zaczął się, gdy... Anonim Dobry ale mam wiele uwag (1) Duży plus za dobre przygotowanie teoretyczne i możliwość e-learningu. Cena... Natalia Pozdrowienia z Rumii Polecam jak najbardziej (1) Jeszcze raz chciałbym podziekowac Instruktorom i przede wszystkiem P.... Bocian Kaś - opinia (1) Duzy plus za wyklady w formie e-learningu, mozna w latwy sposob przygotowac... Kaś Nie polecam (4) Idąc do tej szkoły sugerowałam się opiniami w internecie. Dzisiaj nie zdając... klaudia polecam (1) Polecam Pana Darka, b. dobry instruktor! gallanonim POLECAM ! (1) Świetna szkoła, super ludzie , nikt z niczego nie robi problemu. Dobre... Peper zadowolona (1) witam:) zdałam:) ale najwieksza zasluge przypisuje Panu Darkowi.Na kurs... Magda POLECAM!! (1) Jestem właśnie po ukończeniu kursu, egzamin teoretyczny zdałam na 72 punkty... ZADOWOLONA zadowolona (1) profesjonalny OSK dobry sprzęt uczyłam się na kategorię C już trzecie prawo... MARA zadowolona. - opinia (1) Polecam. Miły, cierpliwy, dyspozycyjny instruktor. Z niecierpliwością... zadowolona.