OSTRO.

Pizzerie Winiarnie Drink Bary

Gdańsk, Długie Pobrzeże 15

Przemek - opinia (1) Polecam, najlepsza pizza dyniowa. Przemek Tomek z Wocławka - opinia (1) Najlepsza pizza w trójmieście. Doskonałe wina w przystępnych cenach. Jak... Tomek z Wocławka Mateusz - opinia (1) Najlepsza pizza w trojmiescie! Obsługa na poziomie, duży wybór win oraz... Mateusz
Zakochana - opinia (1) Bardzo polecam! To jest taka pizza , po która się wraca i nie chce się... Zakochana PizzaGirl - opinia (1) Najlepsza jaką jadłam, również klimat jest świetny. PizzaGirl Fantastyczne miejsce - opinia (1) Fajnie że w natłoku nowo powstałych miejsc, szczególnie tych w centrum... Fantastyczne miejsce pysznie !!! - opinia (1) Tam jest po prostu pysznie !!! Pizza jedyna w swoim rodzaju. Jesteśmy wraz ze... pysznie !!! Koneser - opinia (1) Trafiłem tu przez polecenie znajomych. Nie zawiodłem się,najlepsza pizza jaka... Koneser Pizza to moje paliwo - opinia (1) Spędziłem w tym lokalu przemiły wieczor. Pizza, wystrój wnętrza, lokalizacja... Pizza to moje paliwo Lui Di Baton - opinia (1) O tym miejscu usłyszałem od znajomych a to że jestem fanem pizzy to porostu... Lui Di Baton Lucyfer - opinia (1) Niesamowita pizza, napewno inna niż większość zna ;) duży wybór win, no i... Lucyfer Milena - opinia (1) Wow!!! Właśnie byłam z mężem i zakochałam się w tym miejscu po uszy. Pod... Milena Świetna pizza (1) Bardzo dobra pizza. Świetna obsługa. Dobry klimat. Gorąco polecam. Peperoni srednia pizza za duze pieniadze (1) Do Neapolitanskiej pizzy troche im brakuje, ale ceny są wyższe niż za pizzę w... inz Slabo (1) Reklamują się jako pizza neapolitańska. Niestety bardzo daleko in do tego... Loko