OSTRO.

Pizzerie Winiarnie Drink Bary

Gdańsk, Długie Pobrzeże 15

arturrro. - ocena (1) TOP 1 w polsce,polecam arturrro. arturrro. eMKa - ocena (1) La pizza come poesia! Świetna, nawiązuje ściśle do wzorca "Napoletana". Ostre... eMKa Rulm - ocena (1) pizza przereklamowana. wcale nie jest wypiekana na drewnie w tradycyjny sposob. Rulm
Jacques - ocena (1) najlepsza! prawdziwa neapolitanska! Jacques Pozatym - ocena (1) Świetna pizza, choć pewnie nie dla każdego w opcji bez sera. Czasami trzeba... Pozatym Italiano - ocena (1) Skuszony dobrymi opiniami, poczekałem w 30 nin kolejce i ochoczo zabrałem się... Italiano Gosia - opinia (1) Miejsce ciekawe, sporo nieszablonowych połączeń dodatków w karcie, ciasto... Gosia BB - opinia (1) Po prostu cudowna, przepyszna pizza. BB Krzysztof - opinia (1) W tej pizzeri pierwszy raz jadłem kapary i był to trafny wybór. Krzysztof Toja - opinia (1) Pizza Margarita zdobyla moje serce. Sam na Sam ser I sos pomodorowy. Toja Jimmmy - opinia (1) Pizza przepyszna. Całkowicie zgadzam się z opisem recenzją z cyklu "jemy na... Jimmmy Halsia - opinia (1) super smaki co najmniej 2 pizzy Halsia Ewa - opinia (1) Pizza przepyszna, nigdy takiej nie jadłam. Dlugo trzeba czekać ale warto. Ewa Piotr - opinia (1) pizzę neapolitańską trzeba lubić. Suche brzegi, mało sera (tylko centralnie).... Piotr I - opinia (1) pizza bardzo smaczna. razem z rodziną robiliśmy dwa podejscia do tej... I Akojzy - opinia (1) Przegięta pizza,prawie nie pizza. Akojzy Michał - opinia (1) Polecam każdemu :) pysznie, pysznie i bardzo smacznie... Michał Piotr - opinia (1) Całkiem ok.moła obsługa dobra pica Piotr Wojtek - opinia (1) Najlepsza pizza neapolitańska w Trójmieście. Polecam ! Wojtek Damian - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza pizza w Gdańsku, jedna z najlepszych, z którą jadłem... Damian